Kempingi

Największa polska baza miejsc kempingowych w Polsce i Europie Największa polska baza miejsc kempingowych w Polsce i Europie
ReklamaBilbord - ACSI

Camping Vettore

Włochy Włochy Montegallo
aktualizacja: 05 grudnia 2017

Camping Vettore - zdjęcie 1
Zobacz zdjęcia (54)
Camping Vettore
Camping Vettore
Camping Vettore
Camping Vettore
Camping Vettore

Opis kempingu

Witamy w Campingu Vettore di Montegallo w Górach Sibillini.
Restauracja Kempingowa Pizzeria Vettore znajduje się w Balzo di Montegallo, małym ośrodku turystycznym należącym do Parku Narodowego Monti Sibillini, na wysokości 860 m n. p. m. w prowincji Ascoli Piceno. Dokładnie, gmina znajduje się w odległości 50 km od San Benedetto del Tronto, 40 km od Norcia, 30 km od Ascoli Piceno i tylko 25 km od Castelluccio di Norcia na skraju regionu Marche graniczącego z Umbrią, Abruzzo i Lacjum.

Otoczony zielenią, zachwyca pięknymi widokami na Górę Vettore, najwyższą z pasma górskiego i urzekający Monte Sibilla, znany z legend historycznych. Wszystko ma absolutną wartość przyrodniczą, gdzie lasy rosną bujne, a pastwiska na przemian w naturze dzikiej i niemal nieskażonej. Ścieżki w okolicy są urozmaicone i odpowiednie dla rodzin z dziećmi, a także dla tych najbardziej wymagających - w   Mount Vettore czy Jezioro Pilato.

Namioty, kempingi i przyczepy kempingowe w Vettore 

Obiekt posiada ponad 60 miejsc dla namiotów, kamperów i karawanów, które są całkowicie zanurzone w zieleni Camping Vettore di Montegallo, z przepięknymi widokami na górę Vettore, najwyższą z gór Sibillini.
Zapisy są zatem bezpłatne, dlatego każde miejsce jest uzgadniane zgodnie z upodobaniami i preferencjami poszczególnych osób, od obszarów słonecznych po zacienione.
Połączenia elektryczne i fontanny wody pitnej są strategicznie zlokalizowane na całym obszarze, dzięki czemu są wygodne i łatwo dostępne dla każdego. Usługi wspólne są zlokalizowane w centrum kempingu.

Do dyspozycji wszystkich gości jest miejsce do grillowania, gdzie można grillować na wolnym powietrzu.

Cały teren Camping Vettore jest ogrodzony, dzięki czemu Twoje bezpieczeństwo, podobnie jak bezpieczeństwo Twoich dzieci, jest bardziej chronione. Na koniec, zaledwie 50 metrów przed Vettore Camping, znajduje się zacieniony plac zabaw dla dzieci i relaksu rodziców oddychających zapachem wysokich sosnowych drzew. 

Usługi:
Prąd elektryczny w kolumnach
Prysznice z gorącą wodą
Toalety
Dostęp do basenu (minimum 3 noce)
Odpływ wody z toalety - chemia Campera/Roulotte
Bezpłatny Internet bezprzewodowy
Niestrzeżony prywatny parking

Przepisy ogólne:
Wszyscy goście, zarówno dorośli jak i niepełnoletni, muszą przedstawić ważny dokument tożsamości do rejestracji przed wejściem do Kempingu Przewoźnika;
Zwierzęta nigdy nie mogą pozostawać bez nadzoru i koniecznie muszą pozostać na smyczy;
Klienci są proszeni o ciszę od 14:00 do 16:00 oraz od 23:30 do 08:00.

Możliwość Pobytów sezonowych z indywidualnie dopasowanymi ofertami.                                      

Pizzeria del Camping, Vettore Restauracja 

Ristorante Pizzeria del Camping Vettore Ristorante Pizzeria del Camping Vettore znajduje się na terenie kompleksu turystycznego w Montegallo i może pomieścić 140 osób oraz znajduje się w Górach Sibillini.
Obiekt składa się z zamkniętego obszaru i fantastycznej werandy, gdzie można spędzić przyjemne kolacje rozkoszując się wieczorną bryzą, która spływa z okolicznych gór.
Kuchnia regionu Marche, składa się z oryginalnych i zawsze świeżych składników, dostosowanych do sezonowego charakteru produktów w celu zagwarantowania autentycznych dań. Wśród naszych specjałów można skosztować smażonego "Ascoli" (oliwki, cremini i ziemniaki), lokalnego salami oraz sera słodkiego i dojrzałego jak słynny ser pecorino. Wśród pierwszych dań można posmakować tagliatelle z grzybami porcini, ravioli w sosie truflowym, rigatoni. Najpopularniejsze dania drugie to grillowane mięso wołowe, wieprzowe, jagnięce i baranie lub gulasz lub mięso krojone w plastry. Wśród deserów polecamy nasze Tiramisu, ciasto z czarnego lasu, tarty i pączki domowe.
Pizzeria w Campingu Vettore produkuje pizzę każdego letniego wieczoru, zawsze z pysznymi i oryginalnymi składnikami. Do najpopularniejszych należą: Pizza Vettore (z grzybami i sosem truflowym) lub Titta (sery, grzyby i sos truflowy).
Restauracja Camping Vettore jest czynna przez cały rok, w weekendy wieczorem, a od czerwca do września jest codziennie otwierana zarówno podczas lunchu i kolacji.
Całe zaplecze gastronomiczne jest bez wątpienia doskonałym miejscem na imprezy prywatne, komunie, wesela i inne. Rezerwacja stołu jest zawsze polecana i doceniana, aby móc służyć Państwu w najlepszy możliwy sposób.

Basen pływacki Balzo di Montegallo położony jest zaledwie 20 metrów od Kempingu Vettore Camping, zanurzony w zieleni Parku Narodowego Gór Sibillini z widokiem na Vettore, najwyższą z całego pasma górskiego.
Wewnątrz znajduje się duży basen o wymiarach 25x10 metrów i mniejszy basen dla dzieci o wymiarach 4x2 metrów, miejsce do opalania z parasolkami, stołami i solarium.

Bar wyposażony jest w napoje, jedzenie, lody i kanapki na przekąskę w ciągu dnia lub lekki lunch.
W garderoby wyposażone są prysznice z gorącą wodą oraz są szafki zamykane na klucz przedmiotami.
Szczególnie atrakcyjny jest widok na basen Montegallo, z którego roztacza się przepiękny widok na góry Sibillini.
Ciepło nigdy nie jest zbyt przytłaczające, ale dla miłośników cienia, obok wejścia znajduje się wysoki las sosnowy, który może dać przyjemny chłód w najgorętsze dni lata i jest wyposażony w stoły, ławki na pikniki.

Przedstawiamy Państwu najlepszy trekking w Piedi koło Montegallo oraz w Sibillini Mountains Park. Niepowtarzalne okazje do odkrywania dziewiczej przyrody.
Kemping Vettore jest zanurzony w zielonej i bujnej przyrodzie z boku Ascoli, gdzie rozpoczynają się i docierają ścieżki do wycieczek trekkingowych wszelkiego rodzaju.
Do najbardziej reprezentacyjnych i reprezentatywnych tras w Montegallo należy z pewnością Trasa Przyrodnicza (oznaczona literą "N") i odpowiednia dla rodzin, a także dla dzieci. Będziesz przechodzić przez lasy, strumienie i potoki, małe wodospady, polany i starożytne młyny. Polecany jest dla dzieci powyżej 6-7 roku życia. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie internetowej.
Dla bardziej doświadczonych są natomiast dłuższe ścieżki z większą różnicą wysokości, takie jak np. ścieżka, którą Forca di Presta wspina się na Monte Vettore (900 m), od Foce di Montemonaco aż do jeziora Pilato (900 m) lub ta, która wspina się z Rifugio Sibilla do Monte Sibilla (różnica wysokości 700 m). Są to tylko niektóre z wielu tras, które można odkryć podczas pobytu.
Ponadto, w pobliskim Castelluccio di Norcia (ok. 20 km) można znaleźć również trasy całkowicie wolne od różnic wysokości, które przecinają ogromny płaskowyż, co pozwoli na spacer "w zasięgu wzroku", bez żadnego wysiłku, ciesząc się fantastycznie kwitnącą soczewicą  (w czerwcu i lipcu). Do Castelluccio di Norcia można również dotrzeć pieszo przez "Sentiero dei Mietitori" w ciągu 3-4 godzin (tylko w jedną stronę - różnica wysokości 500 m).
Przyroda Gór Sibillini jest bardzo ceniona zarówno przez Włochów, jak i obcokrajowców, którzy co roku wybierają nasze terytorium ze względu na jego olbrzymie piękno, a zwłaszcza widoki i krajobrazy, które oferuje.

Prezentujemy trekking na rowerze górskim w Montegallo oraz na Sibillini Mountains. 
W okolicach Camping Vettore można mieć możliwość spaceru pięknymi ścieżkami zróżnicowanymi w zależności od stopnia przygotowania. Szlak Natura Montegallo jest z pewnością najprostszy i ma różnicę wysokości około 200 metrów. Spotkasz lasy, strumienie i potoki, wodospady i starożytne młyny, a także polany, gdzie można podziwiać krajobraz, który sięga Morza Adriatyckiego.
Poprzez Ścieżkę Mietitori, z różnicą wysokości 500 metrów, można dotrzeć do Castelluccio di Norcia, aby cieszyć się fantastycznym płaskowyżem, który uczynił ją sławną na całym świecie, jak również możliwością relaksu w wygodnym pedałowaniu wzdłuż starych ścieżek używanych przez hodowców soczewicy.
Jeszcze na szlaku Sentiero dei Mietitori Trail, w przeciwnym kierunku, można dotrzeć do małej wioski Altino di Montemonaco przez wygodny szlak z małą różnicą wysokości i bogatą w roślinność, przecinając pastwiska i źródła wody płynące z gór.
Możliwości są najbardziej zróżnicowane w zależności od Państwa przygotowania i zainteresowań, nawet dla miłośników rowerów szosowych, którzy mają możliwość jazdy po drogach, o bardzo małym ruchu, łączących wioski Montegallo i sąsiednie gminy.
Na stronie internetowej znajdą Państwo informacje potrzebne do odbycia pięknych wycieczek w góry Montegallo i Sibillini.
Okolice:  

Cuda Montegallo i Sibillini. Świetne historyczne perły do odkrywania i zwiedzania. Najpiękniejsza historia i kultura w środkowych Włoszech.
W sąsiedztwie Camping Vettore znajdziemy niezliczone miejsca, zarówno przyrodnicze, jak i architektoniczne, do zwiedzania i z pewnością interesujące.
Jezioro Piłate wznosi się w urokliwym basenie na wysokości 1940 m n. p. m., gdzie w okresie lipiec, sierpień i wrzesień ukazuje jezioro lodowcowe o niezwykłym kształcie "oczodołu". Monte Sibilla i jego legendy sięgają przyciągnęły rycerzy z całej Europy, którzy przyjechali tutaj, aby skonsultować się z wyrocznią Sybilli.

Jak nie mówić o Przełomach Infernaccio z wspaniałym Pustelnią San Leonardo, odbudowanym od podstaw przez ręce swego "murarza Boga" Ojca Pietro Laviniego w ciągu ponad 40 lat pracy i pustelni. Dziś jest to dzieło niezwykłego piękna i bardzo dobrze znane, nawet poza naszymi włoskimi granicami, które wznosi się tuż nad wąskimi wąwozami naturalnie ukształtowanymi przez płynące wody rzeki Tenna. Możemy też porozmawiać o Jeziorze Gerosa, cichym i sztucznie stworzonym jeziorze wodnym, a dziś znajdujemy wygodne plaże.

Wśród architektonicznych "cudów"  jest Muzeum Sybili w Montemonako, gdzie można zobaczyć rekonstrukcje i relikwie znalezione podczas niezliczonych wypraw na szczyt o tej samej nazwie. Galeria Sztuki Duranti i Muzeum Diecezjalne Montefortino z ponad 300 obrazami należącymi do prywatnej kolekcji. Można tu wymienić Atropogeograficzne Muzeum Amandoli, które jest tak interesujące ze względu na swoją urodę lub historyczne centrum Norcii z kościołami i muzeami.
Wszystkie wioski, z którymi spotykasz się w Górach Sibillini, mają niezliczone osobliwości, które zachwycą Cię swoim urokiem i historycznością, ponieważ wszystkie są średniowieczne, a nawet starsze. 

Wydarzenia, festiwale i imprezy w Montegallo i okolicach

Znajdziesz tu wszystkie wydarzenia, festiwale i daty, które odbywają się przez cały rok w Montegallo i okolicach Camping Vettore w Górach Sibillini. Tradycja i kultura.
Styczeń:
Befana - Montegallo - Epifania - tradycyjne święto w Piazza.
Luty:
Karnawał - Ascoli Piceno, Comunida i Offida - Parady maskowanych wózków i pokazów.
Karnawał - Offida - Faux Bove Festival - Tradycyjna impreza karnawałowa w masce.
marzec:
Roccafluvione - Targi roślinne
Kwiecień:
Od 25 kwietnia do 1 maja - Ascoli Piceno mieszane Fried - uczta w Piazza dei fritti połączona z Ascolana (Olive, Cremini i Potatoes)
Od 25 kwietnia do 1 maja - Ascoli Piceno i rynek wtórny.
czerwiec:
Ostatnie 15 dni - Castelluccio di Norcia - Soczewica kwitnąca
lipiec:
Pierwszy weekend w Comunanzy - Mazzumaja - Festiwal tradycyjny z lokalnymi wydarzeniami, pokazy i stoiska gastronomiczne.
Sierpień:
Cały miesiąc - Spelonga di Arquata del Tronto - La Festa Bella - Historyczne wznowienie bitwy pod Lepanto (co 3 lata).
Pierwszy weekend w Ascoli Piceno - Quintana - Święto Patronalne i historyczna ponowna uroczystość w masce z pokazami i fajerwerkami.
Drugi weekend w Rotella - Porco Festival - Stoiska gastronomiczne i winiarskie z koncertami i przedstawieniami.
12 sierpnia - Targi Balzo di Montegallo - Salony i stoiska lokalnych tradycji kulinarnych i rzemieślniczych.
W ostatni weekend w Amandola - Canestrelle Festival - Święto Patronalne z tradycyjnymi kostiumami, zespołami i procesjami religijnymi.
Wrzesień:
Drugi Weekend - Kastignano - Templaria - Odrodzenie historii z stoiskami, ekspozycjami historycznymi i lokalnym rzemiosłem rękodzielniczym.
Październik:
Drugi Weekend - Ośrodek narciarski Montegallo - festiwal kasztanów z kasztanowcami, tematycznymi stoiskami spożywczymi i lokalnym rzemiosłem.
Trzeci Weekend - Acquasanta Terme - Festiwal Kasztanowców - Stoiska gastronomiczne tematyczne i lokalne rzemiosło.
Ostatni weekend - festiwal kasztanowców w Montemonaco - stoiska gastronomiczne tematyczne i lokalne rzemiosło.
Ostatni weekend - festiwal kasztanowców w Arquata del Tronto - Kasztanowe stoiska gastronomiczne i lokalne rzemiosło.
listopad:
Pierwszy weekend - Amandola - Diamanti a Tavola - Festiwal Truffle z stoiskami spożywczymi i winiarskimi na bazie trufli Sibilliniego.
Grudzień:
9 grudnia - skupił się na tradycji - z okazji przejścia Matki Bożej do sanktuarium w Loreto zapalają się ogniska.
Święta Bożego Narodzenia - Ascoli Piceno - świąteczne targi na placu.
Sezon świąteczny - Żywe sceny Narodzenia Bożego Narodzenia.

Atrakcje i udogodnienia

Animacje dla dzieci
Plac zabaw
Aquapark dla dzieci
Basenik dla dzieci 1-3 lat
Kąpielisko dla dzieci
Plac zabaw w pomieszczeniu
Zjeżdżalnie wodne

Akceptowane karty płatnicze: Mastercard, Mastercard Electronic, Pay Cards, Visa, Visa Electron
Internet w wyznaczonym miejscu
Akceptujemy karty: ACSI, ADAC, ANWB
Bankomat
Camping należy do PFCC
Dyskoteka/Dancing
Miejsce na ognisko
Możliwość wynajęcia sejfu
Świetlica z TV
Teren monitorowany
Wi-Fi na terenie campingu
Wiata grilowa/ dozwolone grilowanie
Wymiana butli gazowych
Zniżki dla emerytów

Bar
Restauracja
Sklep spożywczy
Kawiarnia
Pizzeria

Nad jeziorem lub rzeką
Nad morzem
Plaża piaszczysta
W górach
Lotnisko
Minicamping w gospodarstwie wiejskim
Na Mazurach
Nabrzeże skaliste
Plaża trawiasta
Plaża żwirowa
W lesie
W pobliżu miasta
W pobliżu środki komunikacji

Camping całoroczny
Można przyjeżdżać z psami
Można przyjeżdżać z psami poza sezonem głównym
Przystosowany dla niepełnosprawnych
Camping czynny w sezonie
Camping dla naturystów
Camping Premium
Camping przyjazny dzieciom

Domki mobilne + bungalowy do wynajęcia
Namioty do wynajęcia - Glamping
Pole namiotowe
Przyczepy campingowe do wynajęcia
Parcele dla kamperów i przyczep
Pokoje do wynajęcia
Wydzielony teren dla kamperów i przyczep bez parceli

Opróżnianie toalety chemicznej
Przyłącza prądu
Stałe przyłącze czystej wody
Tankowanie czystej wody
Zrzut szarej wody

Basen otwarty
Boisko do koszykówki
Boisko do piłki nożnej
Kąpielisko
Tenis
Wypożyczalnia rowerów
Basen kryty
Bilard
Boisko do piłki siatkowej lub plażowej
Diving
Golf
Jazda konna
Kitesurfing/windsurfing
Kręgielnia
Minigolf
Siłownia
Skutery wodne
Slip
Squash
Szkoła narciarska
Tenis stołowy
Trasy rowerowe
W pobliżu tor do narciarstwa biegowego
Wakeboard
Wędkarstwo
Wyciąg narciarski
Wypożyczalnia motorowerów
Wypożyczalnia sprzętu wodnego
Żeglowanie

Baseny termalne
Jacuzzi
Masaż
Sauna
Solarium

Pralka
Prysznic bezpłatny
Toalety
Umywalki
Zmywalnia naczyń
Kuchnia
Lodówka ogólnodostępna
Ogrzewane zaplecze sanitarne (dostosowane do zimnego okresu)
Pralnia
Prysznic płatny
Suszarka bębnowa
Zmywarka do naczyń

Opinie (0)

Serwis polskicaravaning.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i opinii. Prosimy o zamieszczanie komentarzy dotyczących danej tematyki dyskusji. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Wpis nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!

Wyrażanie opini jest możliwe tylko dla zalogowanych użytkowników.

Informacje

adres

Włochy

63040 Montegallo
ul. Strada San Nicola 15ReklamaK4 ACSI 2023