artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Warsaw Caravaning Festiwal. Jak było na zlocie?
  fot. Polski Caravaning

Warsaw Caravaning Festiwal. Jak było na zlocie?

Czas czytania 4 minuty

11 i 12 maja 2024 r. mieliśmy wspaniałą okazję i zarazem przyjemność spotkać się z Wami w Warszawie przy Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Właśnie tam odbywała się trzecia edycja Warsaw Caravaning Festiwal. 

„Polski Caravaning” był partnerem zlotu. Nagrywaliśmy dla was relacje i publikowaliśmy na naszym Facebooku. Rozmawialiśmy z wystawcami, podróżnikami ze strefy van live, miłośnikami kamperów i przyczep, którzy przyjechali na wydarzenie z całej Polski. Mieliśmy również stoisko. Udostępnialiśmy magazyn „Polski Caravaning”, katalog kempingów z kartą zniżkową, kubeczki, koszulki. Atrakcji było co niemiara! 

 

Warsaw Caravaning Festiwal. Jak było na zlocie?  1

Organizatorami zlotu była Grupa MTP oraz Polska Grupa Caravaningowa. Patronat nad imprezą objął Caravans Salon Poland. Wśród partnerów, poza „Polski Caravaningiem” znaleźli się: Polski Związek Motorowy oraz Camprest.com. 

 

Warsaw Caravaning Festiwal. Jak było na zlocie?  2

W strefie EXPO można było obejrzeć kampery, przyczepy, namioty dachowe oraz przeróżne akcesoria przydatne w caravaningu i turystyce.

Warsaw Caravaning Festiwal. Jak było na zlocie?  3

Na zlocie pojawiło się sporo dzieci, najbardziej zainteresowanych ogromnymi kamperami. Doświadczeni caravaningowcy porównywali integry, półintegry, alkowy. Nie zabrakło kampervanów i kamperów 4x4 oraz powszechnie znanych producentów kamperów. Praktycznie każdy miał swoje stoisko. 

Warsaw Caravaning Festiwal. Jak było na zlocie?  4

Sporym zainteresowaniem cieszyła się strefa van life, w której można było pogawędzić z podróżnikami, zajrzeć do ich pojazdów, dopytać o wszystkie szczegóły. 

ReklamaWarsaw Caravaning Festiwal. Jak było na zlocie?  5
Warsaw Caravaning Festiwal. Jak było na zlocie?  6

Zobaczcie obszerną relację ze zlotu nagraną przez Piotra Łukaszewicza: 


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News