Reklama
Bilbord - Maista 01.04 - 30.04 Sebastian_Marko podstrony (przedłużony na maj)
ReklamaA1 - katalog ACSI

DOBRZE WIEDZIEĆ

OBLICZA CARAVANINGU

WIADOMOŚCI

ponad rok temu  21.03.2019, ~ Krzysztof Dulny   

Najnowszy numer „Polski Caravaning” właśnie powędrował do druku. Premiera – na targach Poznań Motor Show 2019.

Najnowszy numer „Polski Caravaning” właśnie powędrował do druku. Premiera – na targach Poznań Motor Show 2019.

Poznańskie święto motoryzacji już w przyszłym tygodniu. Najbliższy tydzień to również moment premiery najnowszego wydania „Polskiego Caravaningu”, które nabyć będzie można na naszym stoisku (pawilon 1, stoisko 4).

Co w środku? Na 148 stronach namawiamy m.in. na wyjazd do Portugalii (oczywiście „domem na kołach”, własnym lub wynajętym), analizujemy związane z branżą statystyki, zastanawiamy się nad tym, jak duże znaczenie ma napęd holownika, rozmawiamy z Piotrem Kubińskim – projektantem kampera w wersji cabrio (jego polska premiera odbędzie się nigdzie indziej, jak na stoisku „Polskiego Caravaningu” na Poznań Motor Show!), testujemy Benimara Sport 324 i Peugeota Riftera. Piszemy o naczepach, o „holenderskim tosterze” (tak naprawdę to duże łóżko z kuchnią, tyle że na kołach), o baloniarstwie, lodówkach mobilnych i wielu, wielu innych tematach, które uznaliśmy za ciekawe.

Jak co roku oddajemy w wasze ręce również zestawienie największych graczy polskiej branży caravaningowej. Większość z nich to firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, ale na listę trafili również zupełnie nowi, wcześniej nieobecni w naszych zestawieniach przedsiębiorcy. Branża wciąż się bowiem rozrasta, o czym może i piszemy do znudzenia, ale takie są fakty. Planujesz wypożyczyć kampera lub przyczepę kempingową? Możesz być pewien, że punkt wynajmu znajduje się w twojej okolicy. Nosisz się z kupnem własnego „domu na kołach”? Również żaden problem – wszystkie liczące się marki mają w Polsce swoje punkty dealerskie. Nie brak też firm oferujących modele używane – starsze, ale utrzymane w sprawności, kompleksowo wyposażone i gotowe do podróży. Coraz więcej punktów świadczy usługi szeroko pojętego serwisu, a i za akcesoriami caravaningowymi nie musicie rozglądać się długo. Innymi słowy, branża kwitnie i wygląda na to, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Przypominamy: premierę najnowszego PC zaplanowaliśmy na targi Poznań Motor Show. To co, widzimy się na naszym stoisku?

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony