artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - ACSI
Poznańskie targi Caravans Salon z dodatkowym dniem dla biznesu

Poznańskie targi Caravans Salon z dodatkowym dniem dla biznesu

Czas czytania 4 minuty

Nie 3, ale aż 4 dni potrwają poznańskie targi branży caravaningowej Caravans Salon 2023. Dodatkowy dzień dedykowany będzie mediom i przedstawicielom branży, ale bilety na niego nabyć mogą wszyscy.

Czwartkowy Business Day (26 października) to ukłon w stronę zarówno wystawców, jak i ich kluczowych gości, mediów i przedstawicieli biznesu. Jak komentuje dyrektor Caravans Salon Poland Miłosz Jankowiak:

– Decyzja o wydłużeniu targów poprzez dodanie czwartkowego Business Day jest wynikiem naszych rozmów zarówno z wystawcami, którzy chcą odpowiednio zadbać o swoich klientów, producentami, którzy wykazują coraz większe zainteresowanie Polskim rynkiem, jak i zwiedzającymi, ma też związek z coraz większym zainteresowaniem ze strony mediów. Potrzebna jest przestrzeń dla konferencji prasowych, pokazów premierowych czy spotkań dla przedstawicieli branży, a nasi wystawcy zyskują dodatkowy czas dla swoich klientów, zwłaszcza tych, którzy przyjeżdżają na targi, by dokonać zakupu kampera czy przyczepy.

Pierwszy dzień targów będzie zatem dniem branżowym i dniem dla mediów, ale organizator nie zamyka drzwi przed zwiedzającymi – zwłaszcza tymi, którzy pragną w dużym komforcie i przy niższej frekwencji wybrać i kupić interesującego ich kampera, przyczepę czy inny produkt. Bilety na Business Day są więc dostępne również w otwartej sprzedaży.

Pierwszego dnia targów spodziewać się można konferencji prasowych i branżowych oraz specjalnych pokazów premierowych pojazdów, natomiast główne atrakcje dedykowane dla szerokiego grona zwiedzających, takie jak Strefa Vanlife i Strefa Retro, „na pełnych obrotach” będą działać dopiero od piątku.

ReklamaPoznańskie targi Caravans Salon z dodatkowym dniem dla biznesu 1
Michał Dublaga, Marketing-Manager wydarzenia:

– Targi Caravans Salon to z jednej strony miejsce na biznes, gdzie zawierane są różne kontrakty, osoby z branży nawiązują nowe współprace, a klienci dokonują wyboru i zakupu kampera czy przyczepy, z drugiej – impreza dedykowana każdemu pasjonatowi caravaningu czy ogólnie turystyki. Dlatego w tym roku ten pierwszy dzień dedykujemy biznesowi, mediom i tym wszystkim, których celem jest zakup pojazdu, natomiast pozostałe 3 dni to już szeroka promocja caravaningu i wszystkiego, co jest z nim związane. Dlatego te główne atrakcje, skierowane do wszystkich, jak Strefy Specjalne czy spotkania na scenie, zaplanowane są od piątku do niedzieli.

Podobnie będzie z kolejną edycją Zlotu Przystanek_Targi, który znów będzie towarzyszył targom od 27 do 29 października.

– Naszych zlotowiczów zapraszamy jak zwykle od piątku do niedzieli, ale wjazd na teren zlotu umożliwimy wzorem ubiegłego roku już w czwartek wieczorem. Chcemy dalej rozwijać temat zlotu, dlatego już dziś możemy potwierdzić, że będzie dostępna większa liczba parcel. Więcej szczegółów pojawi się na wiosnę, natomiast sprzedaż miejsc na zlocie planujemy rozpocząć z początkiem czerwca – dodaje Michał Dublaga.

Caravans Salon 2023 odbędzie się w dniach 26-29 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Równolegle odbywać się będą targi Yacht Salon, również w formule 4-dniowej, oraz 3-dniowe targi turystyczne Tour Salon. Bilety można nabyć za pośrednictwem platformy

ToBilet.pl.


Krzysztof Dulny 13.01.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News