artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Kino o przekątnej 31,3 cala na 4 kołach

Kino o przekątnej 31,3 cala na 4 kołach

Czas czytania 1 minuta

Po naciśnięciu przycisku ekran 8K o przekątnej 31,3 cala wysuwa się ze szklanego dachu panoramicznego, rolety przeciwsłoneczne są automatycznie zamykane, a oświetlenie otoczenia i pozycja foteli są odpowiednio regulowane. 

Prawdziwie kinowe wrażenia na tylnych miejscach we flagowej limuzynie bawarskiego producenta są dziełem Webasto. Ten dostawca z pierwszej setki branży motoryzacyjnej wykorzystuje pomysłowy mechanizm, dzięki któremu wielkoformatowy ekran na życzenie klienta opuszcza się na tył pojazdu. Tak powstaje prawdziwa sala kinowa na pokładzie pojazdu.

Kinowe doznania za jednym dotknięciem po raz pierwszy w tym roku zostaną zastosowane w nowym BMW serii 7. Ten luksusowy sedan długości prawie 5,4 metra jest hybrydą typu plug-in i dzięki maksymalnej mocy systemowej aż 489 KM bez trudu radzi sobie z przyczepami hamowanymi o masie do 2 000 kg.

Pomysł Webasto okazał się na tyle innowacyjny, że firma wygrywa teraz w kategorii "Doświadczenie klienta" w konkursie BMW Supplier Innovation Award. Pod hasłem "tworzenie nowego" BMW uhonorowało najlepsze innowacje swoich dostawców nagrodą Supplier Innovation Award. W kategorii "Customer Experience" wybór padł na ekran kinowy do BMW serii 7, a tym samym również na Webasto.

Fot. BMW Group


Rafał Dobrowolski05.01.2023 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News