artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - Honda agregaty 2024 22.07-31.07 Sebastian
Hymer z trzema nagrodami za design

Hymer z trzema nagrodami za design

Czas czytania 2 minuty

Aż trzy prestiżowe nagrody przyznało marce Hymer międzynarodowe jury konkursu  German Design Award 2024. W kategorii "Doskonały Design Produktu" złoto otrzymały nowe edycje kolorystyczne przyczepy Eriba Touring. Docenione zostały także modele Hymer ML-T i Grand Canyon S, które otrzymały miano "Zwycięzców".

Przyczepa Eriba Touring w wersjach "Nugget Gold", "Tango Red" i "Harbour Blue" zachwyciła ekspertów połączeniem stylistyki retro z nowoczesnym designem. Poszczególne modele charakteryzują się dwukolorowym lakierem zabudów: żywe kolory (odpowiednio: żółty, czerwony i niebieski) dominują w dolnej części, natomiast część górna zabudowy utrzymana jest w jasnej kolorystyce. Całość uzupełniają aluminiowe felgi i chromowane detale. Każda z trzech wersji przyczepy to także kolorystycznie dopasowane wnętrze.

Pod względem designu, cyfryzacji i samowystarczalności Hymer ML-T przenosi podróżowanie kamperem na inny poziom. Wystrój wnętrza oferuje klientom wybór między dwiema kolekcjami w stylu premium, które razem z przeprojektowanymi meblami i nowoczesnymi panelami tworzą przytulną, domową atmosferę.

Model Grand Canyon S wyznacza nowe standardy w zakresie niezależności i designu. Panele premium, nowa koncepcja oświetlenia z indywidualnie regulowaną temperaturą światła i dwie kolekcje stylów wnętrza sprawiają, że kamper zapewnia przytulne i spersonalizowane doświadczenia podróżnicze.

Nagrody German Design Award, przyznawane przez German Design Council od 2011 roku, wyróżniają produkty, które ustanawiają międzynarodowe standardy dla innowacyjnych projektów. Celem jest wykorzystanie projektowania jako narzędzia do przezwyciężenia wielu wyzwań związanych z transformacją naszych czasów, aby pomóc innym kierować się wybitnymi przykładami.

ReklamaHymer z trzema nagrodami za design 1

Krzysztof Dulny 11.12.2023 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News