artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Hymer Venture S zgarnia kolejne nagrody

Hymer Venture S zgarnia kolejne nagrody

Czas czytania 4 minuty

Dostrzeżony przez fanów caravaningu, nagradzany przez branżę - Hymer Venture S zdobywa kolejne wyróżnienia. Za Kampanię reklamową "Vision Comes True" wprowadzającą na rynek nowego kampera, producent zwyciężył w tegorocznym konkursie German Brand Awards, a kilka tygodni temu zachwycił również jury iF Design Award.

German Design Award i European Innovation Award – to nie jedyne nagrody dla najnowszego kampera ze stajni Hymer. Wokół modelu Hymer Venture S wciąż jest dużo szumu.

Za "doskonałość w strategii i kreacji marki”, a także za „wielopoziomową strategią marketingową” Hymer zdobył teraz "złoto" w prestiżowym konkursie German Brand Awards. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 15 czerwca 2023 r. w Berlinie. Hymer Venture S zaimponował swoim niezwykłym designem również jurorom konkursu iF Design Award.

Vision Comes True

Pomysł i koncepcja kampanii reklamującej debiutujący model kampera zostały opracowane w ścisłej współpracy z beyond disciplines, firmą konsultingową z siedzibą w Monachium.

- W naszej kampanii dla ekskluzywnego Venture S skoncentrowaliśmy się na nadrzędnej historii głównej i nowych grupach docelowych zgodnie z mottem: "Vision Comes True" - wyjaśnia Andreas Hielscher, konsultant kreatywny i założyciel beyond disciplines.

- Cieszymy się, że „Wizja staje się rzeczywistością” – motyw przewodni reklamujący nowy pojazd kempingowy o walorach terenowych, została doceniona za kreatywność i wysoką jakość realizacji przekazu reklamowego w najdrobniejszych szczegółach.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Nagroda German Brand Award, zainicjowana przez Niemiecką Radę Wzornictwa, jest uważana za jedną z najważniejszych nagród w Niemczech. W tym roku wyboru dokonano z ponad 1200 zgłoszeń z 19 krajów, więc spotkała się z bardzo międzynarodowym odzewem. Jury złożone z niezależnych ekspertów ze świata biznesu i nauki oceniało nadesłane zgłoszenia według określonych kryteriów, acz bardzo premiowane było wyróżnianie się na tle konkurencji i znaczenie produktu dla grupy docelowej. Wzięto też pod uwagę takie czynniki jak zrównoważony rozwój, stopień innowacyjności.

iF Design Award

Venture S zaimponował również jurorom konkursu iF Design Award swoim niezwykłym designem i otrzymał nagrodę w kategorii "Automobiles/Vehicles" (pojazdy). Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 15 maja w teatrze Friedrichstadt-Palast w Berlinie.

Od ponad sześciu dekad iF Design zaprasza niezależnych, wiodących ekspertów w dziedzinie wzornictwa z całego świata, by ocenili debiutujące na rynku produkty. Tym razem 133 ekspertów z 20 krajów oceniło zgłoszenia i przyznało nagrody najlepszym w dziewięciu kategoriach. Wszystkie propozycje (w tym roku 11 000 zgłoszeń z 56 krajów) były oceniane na podstawie pięciu kryteriów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Liczył się m.in. pomysł, forma, funkcjonalność.

- To właśnie za wyjątkowy design Hymer Venture S uzyskał szczególnie wysoką punktację, co pozwoliło nam zdobyć upragnioną nagrodę. Jesteśmy niesamowicie dumni z tego wyjątkowego osiągnięcia - powiedział Frank Heinrichsen, szef marketingu Hymer GmbH & Co. KG.

ReklamaHymer Venture S zgarnia kolejne nagrody 2
Podczas ceremonii wręczenia nagrody wypowiedział się też designer stojący za najnowszym projektem firmy Hymer.

- Głównym źródłem inspiracji dla studium projektowego Vision Venture była społeczność młodych fanów kamperów. To właśnie ich kreatywne pomysły i konwersje typu DIY dały nam sporo ciekawych pomysłów do wdrożenia - dodał Thomas Klüber-Voss, właściciel STUDIOSYN, studia stojącego za projektem rynkowym Venture S.

Przełomowy design z funkcjonalnością: Hymer Venture S

Najnowszy kamper to bardzo ekskluzywnie wyposażony pojazd terenowy dla dwóch osób. Venture S obiecuje wolność bez kompromisów, dzięki innowacjom takim jak Instant Loft (pneumatyczny dach typu pop-top ze zintegrowanymi schodami). Nowatorskim pomysłem jest też zabudowa łazienki i tylna klapa stanowiąca jednocześnie taras widokowy dla fanów caravaningu. Pokład kampera oferuje panoramiczne widoki – to akurat zasługa pokładu słonecznego na piętrze.

Fot. Hymer


Rafał Dobrowolski22.06.2023 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News