artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Dni Caravaningu – półmetek promocji w Niemczech

Dni Caravaningu – półmetek promocji w Niemczech

Czas czytania 2 minuty

„Caravaning-Tage“ to bezprecedensowe wydarzenie, w które zaangażowali się producenci i sprzedawcy pojazdów kempingowych. W ramach kampanii promocyjnej, która potrwa do 16 marca, nasi sąsiedzi są kuszeni atrakcyjnymi ofertami. A też można wygrać 20 000 euro!

W ramach bezprecedensowej inicjatywy Stowarzyszenia Przemysłu Caravaningowego (CIVD) i we współpracy ze stowarzyszeniem dealerów pojazdów kempingowych (DCHV), niemiecka branża od 9 do 16 marca 2024 roku stara się przyciągnąć jak najwięcej klientów – głównym magnesem są oczywiście wyjątkowo atrakcyjne ceny, rabaty i dodatkowe wyposażenie.  „Caravaning-Tage“ (Dni Caravaningu) to pomysł obliczony na zwiększenie sprzedaży nowych kamperów i przyczep kempingowych.

- „Dni Caravaningu” stanowią kolejny duży krok dla ściślejszej współpracy producentów i sprzedawców. A też oczywiście upowszechniania mody na caravaning. Dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że tak wiele firm z całych Niemiec odpowiedziało na naszą inicjatywę i zapewnia jej odpowiedni rozmach - mówi Daniel Onggowinarso, dyrektor zarządzający CIVD.

Zainteresowani mogą liczyć na wyjątkową zachętę, by wejść w posiadanie najnowszych modeli pojazdów. Każdy, kto w okresie promocyjnym kupi nowego kampera czy przyczepę, automatycznie weźmie udział w konkursie. Magnesem dla nabywców nowych domów na kołach jest pokaźny zastrzyk finansowy.

20 000 euro dla fanów caravaningu!

Jeśli kupisz przyczepę kempingową lub samochód kempingowy podczas „Caravaning-Tage“

ReklamaDni Caravaningu – półmetek promocji w Niemczech 1
w dniach 9-16 marca, masz niepowtarzalną szansę na wygraną. Organizatorzy ufundowali trzy nagrody – każdą w wysokości 20 000 euro, by zwycięzcy loterii mogli uzupełnić budżet swoich niezapomnianych podróży. Oczywiście na pokładzie najnowszych pojazdów kempingowych.

By jeszcze łatwiej trafić do interesującego nas punktu sprzedaży pojazdów kempingowych, powstała specjalna wyszukiwarka sprzedawców (www.caravaningtage.de). A jak wziąć udział w loterii? Po zakupie wymarzonego pojazdu, wystarczy wypełnić formularz uczestnictwa (termin mija 15 maja 2024 r.). Co innego, że warunkiem koniecznym jest adres stałego zameldowania na terenie Niemiec.

Fot. CIVD / DCHV


Michał Żak12.03.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News