artykuły

wiadomosciWIADOMOŚCI
ReklamaBilbord - bookingcamper
Bernd Löher, dyrektor zarządzający Hobby
Bernd Löher, dyrektor zarządzający Hobby

Bezprecedensowe początki nowego dyrektora zarządzającego Hobby

Najpierw orkan Sabina, teraz koronawirus... – nie da się ukryć, że Bernd Löher objął stanowisko dyrektora zarządzającego Hobby w wyjątkowych okolicznościach. – Pomijając ten fakt, pierwsze tygodnie były niesamowicie ekscytujące i spotkałem się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony rodziny Hobby – komentuje 50-letni Löher.

Stanowisko dyrektora zarządzającego objął w lutym, skupiając się początkowo na poznaniu pracowników i „zrozumieniu” Hobby. Oprócz ogólnego kierowania firmą Bernd Löher koncentruje się na administrowaniu pionem handlowym, a także produkcją, rozwojem i zarządzaniem materiałami. W dłuższej perspektywie chciałby umocnić pozycję Hobby jako lidera europejskiego rynku przyczep kempingowych i dalej rozwijać dział kamperów.

Hobby ma wysoki stopień integracji pionowej, co czyni nas niezależnymi i elastycznymi w przypadku zmiany warunków rynkowych. Mamy tutaj w Fockbek duży potencjał i jestem zachwycony, mogąc przenieść firmę na wyższy poziom dzięki tak fantastycznemu zespołowi – mówi Bernd Löher.


Krzysztof Dulny 08.06.20200