artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Spokojny sen w podróży. Urządzenie elektryczne przeciw komarom

Spokojny sen w podróży. Urządzenie elektryczne przeciw komarom

Czas czytania 2 minuty

Caravaning to bliskość natury, a natura to nie tylko zapierające dech w piersiach widoki, ale i fauna, w tym niezbyt przez nas lubiane komary i inne insekty, które mogą skutecznie zakłócić wypoczynek. Właśnie dla takich sytuacji powstało urządzenie Mugga Elektro – wepnij je do kontaktu, a zapewnisz sobie spokojny sen i ochronę przed owadami.

Mugga Elektro wykorzystuje aktywną substancję – praletrynę (1,2%), aby skutecznie zwalczać komary, meszki i inne insekty. Odpowiednio skomponowana receptura efektywnie blokuje receptory owadów, działając zarówno na te, które już znajdują się w pomieszczeniu, jak i zapobiegając nalotowi nowych. Dzięki wielogodzinnemu działaniu Mugga Elektro zapewnia ochronę przez całą noc, pozwalając cieszyć się spokojnym snem – nawet przy otwartym oknie i włączonym świetle.
Podróżujący kamperami i przyczepami kempingowymi często spędzają noce w miejscach, gdzie mogą napotkać różne gatunki komarów, w tym tygrysie i egipskie. Mugga Elektro jest skutecznym rozwiązaniem w każdym z tych przypadków, zapewniając ochronę przez 8 godzin w pomieszczeniach o objętości do 30 m3. Aby uzyskać lepszą ochronę na większej powierzchni, wystarczy użyć więcej urządzeń. 
Mugga Elektro jest proste w użyciu. Aby rozpocząć korzystanie, wystarczy zdjąć nakrętkę z butelki płynu, wkręcić ją do parownika, a następnie podłączyć urządzenie do gniazdka elektrycznego. Produkt wyposażony jest w blokadę przed dziećmi, co zwiększa jego bezpieczeństwo, a bezzapachowa formuła sprawia, że jest kompletnie nieinwazyjny.
Dodajmy, że Mugga Elektro to urządzenie wielorazowego użytku – wystarczy wymieniać wkład. Jedno napełnienie zapewnia ochronę nawet przez 45 nocy.

Nagrody

Spokojny sen w podróży. Urządzenie elektryczne przeciw komarom 1

Produkty Mugga wypadają doskonale w niezależnych testach porównawczych i badaniach organizacji konsumentów, czego potwierdzeniem są liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. tytuł Lidera Dekady 2011-2022, Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości (2021-2022), a także numer 1 wśród farmaceutów, Produkt Roku 2020, 2021 i 2022 w kategorii „Preparaty na komary i kleszcze”.

muggasklep.pl

Artykuł pochodzi z numeru 3 (117) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator28.06.2024
Artykuł powstał we współpracy z marką Mugga
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News