artykuły

dobrze-wiedziecDOBRZE WIEDZIEĆ
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Caravaningowe WOŚP - aukcje!

Caravaningowe WOŚP - aukcje!

Czas czytania 5 minut

To będzie już 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W najbliższy weekend zebraną dotychczas podczas poprzednich akcji łączną sumę prawie 2 miliardów złotych będziemy mieli szansę powiększyć, tym razem walcząc o sprzęt na potrzeby diagnozowania , monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Różnorodność urządzeń robi wrażenie! W planach przetargowych na zakup wyposażenia szpitali pojawiają się takie elementy jak rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne, polisomnografy i przenośne spirometry, systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy, sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc oraz systemy elektrokoagulacji i kriosondy

Jeśli nawet nie wszystkie nazwy są nam znane, wiedzmy, że licytujemy na potrzeby poprawy funkcjonowania diagnostyki obrazowej, czynnościowej, endoskopowej, rehabilitacji i torakochirurgii. Ostatnią zbiórkę - w styczniu 2023 roku - dedykowano walce z sepsą. Dzięki zaangażowaniu Sztabów i sympatyków udało się zebrać 243 259 387,25 PLN.

Z przyjemnością więc przekazujemy kilka linków do aukcji organizowanych przez członków branży i społeczności caravaningowej.

W tym roku Autovip Dywaniki szyte na miarę wystawili na licytację aż cztery przedmioty, które mogą trafić do Was, mamy nadzieję za wysoko wylicytowaną cenę! Można więc zdobyć

unikatową czerwono-czarną bluzę z logo Autovip, jedyny w swoim rodzaju kubek, ściankę przeciwsłoneczną z indywidualnym nadrukiem oraz blendę na szybę przednią do kampera.

Caravaningowe WOŚP - aukcje! 2

Znakomicie rysuje się aukcja zorganiozwana przez Niewiadów, w której można wylicytować wyjątkową, limitowaną przyczepa kempingowa N126NT o numerze 51 z jubileuszowej serii Niewiadów 50 w wyjątkowej szacie graficznej 32 Finału WOŚP!

Przekazanie przyczepy zwycięzcy licytacji odbędzie się z udziałem Cezarego Pazury, jednego z najpopularniejszych polskich aktorów, który pochodzi z miejscowości Osiedle Niewiadów, gdzie mieści się fabryka od kilkudziesięciu lat produkująca kultowe przyczepy kempingowe znane nie tylko w Polsce ale na całym świecie.

Licytowana dwuosobowa przyczepa posiada toaletę, prysznic i termę. Na wyposażeniu znajdują się dodatkowo m.in. kuchnia gazowa, lodówka, zlewozmywak, 30 l zbiornik wody oraz alufelgi. Przyczepa wykonana jest z tworzyw poliestrowych izolowanych pianką, dzięki czemu jest wysoce odporne na wilgoć i zapewnia 100% szczelność. Jedną z wielu zalet tej kultowej przyczepy są niewielkie wymiary i niska Dopuszczalna Masa Całkowita 750 kg, dzięki czemu do prowadzenia jej wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Caravaningowe WOŚP - aukcje! 3

Skoro jesteśmy w klimacie „przyczepowym”, zwróćmy uwagę na aukcje firmy ACW Adventure. Przedmiotem aukcji jest voucher na 4 dniowy wynajem namiotu dachowego, który można zrealizować w dowolnym terminie, do końca roku 2024. Ale nie tylko namiotu! W kolejnej aukcji na podobnych zasadach wylicytować możemy

wynajem przyczepy typu teardrop

Caravaningowe WOŚP - aukcje! 5

Siedmio-dniowy wyjazd kampervanem Affinity One to z kolei propozycją Affinity. Licytujemy więc wypożyczenie nowego kampervana Affinity One. Dla zwycięzcy będzie to niepowtarzalna okazja na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Caravaningowe WOŚP - aukcje! 6

Wyjątkowe spotkanie w kameralnej restauracji w Krakowie lub w Warszawie z ikoną motosportu Sobiesławem Zasadą to z kolei aukcja organizowana prze Warszawskie Centrum Caravaningu. Podczas spotkania Mistrz opowie o swoich sukcesach, mrożących krew w żyłach historiach rajdowych, czy sposobach na udany biznes. Spotkanie przy wykwintnych potrawach to niepowtarzalna okazja do rozmowy z wyjątkową osobistością również na tematy życiowe. Zasada podzieli się swoim doświadczeniem i zdradzi, co zrobić, by w wieku 94 lat być w tak doskonałej formie.

Caravaningowe WOŚP - aukcje! 7

Na innej aukcji WCC wylicytować można książkę "Moje Rajdy" z dedykowanym autografem Sobiesława Zasady. „Moje rajdy” to książka ze wspomnieniami z rajdowych tras legendy motosportu Sobiesława Zasady. Licytowany egzemplarz zostanie opatrzony specjalną dedykacją dla osoby, która wygra aukcję. 3-krotny Mistrz Europy i zwycięzca 148 rajdów, w obrazowym, zwięzłym stylu opisuje zmagania na trasach rajdów maratonów. Pisze na przykład o rajdzie dookoła Ameryki Południowej o długości ponad 30000 km oraz o najtrudniejszych trasach Rajdów Safari. Opisuje też, jak podczas rajdu Londyn – Sydney jechał ponad 170 kilometrów po górskich trasach odcinka wyścigowego bez działających hamulców... "Moje rajdy" to pasjonująca lektura nie tylko dla fanów koni mechanicznych.

My tymczasem jako Polski Caravaning dołączamy do listy – która będzie naturalnie aktualizowana w miarę pojawiania si kolejnych aukcji – oferując możliwość wylicytowania rocznej prenumeraty magazynu Polski Caravaning oraz dwa nasze firmowekubki!


Szymon Kwiatkowski24.01.2024
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News