artykuły

podrozePODRÓŻE
Reklama

Zlot caravaningowy na kempingu Cikat w Chorwacji

Zlot caravaningowy na kempingu Cikat w Chorwacji

W terminie 15-22.08.2020 PZM zaprasza Państwa do udziału w zlocie wczasowym, który odbędzie się na wyspie Lošinj, na terenie zaprzyjaźnionego kempingu Čikat w miejscowości Maly Lošinj. Manager kempingu wielokrotnie gościł na Zlocie i targach w Nadarzynie i ponownie zaprasza wszystkich Polaków.

Camping Čikat to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Położony jest w malowniczej zatoce Čikat niedaleko miejscowości Mali Lošinj. Z kempingu do miasteczka można przejść pieszo w około 20 minut. Jest to największy kemping na wyspie Losinj. Zajmuje obszar o powierzchni 6 ha. Teren jest gęsto porośnięty drzewami iglastymi i lokalną roślinnością.

W 2015 roku koło campingu został otwarty aquapark z licznymi basenami z wodą morską o łącznej powierzchni 2400 m2. Obecne są również baseny z hydromasażem, zjeżdżalnia o długości 110 m, zamek do zabawy, fontanny. Jest to wspaniałe miejsce na relaks i zabawę w wodzie dla całej rodziny. Wstęp do aquaparku dla gosci campingu jest bezpłatny.

Organizowane są liczne zajęcia sportowo-rekreacyjne. W restauracji serwowane są posiłki kuchni śródziemnomorskiej. Na terenie campingu znajduje się sklep. Okolica doskonale nadaje się na piesze lub rowerowe wycieczki po nadmorskich promenadach otaczających wyspę. Wyspa słynie z urokliwych, idyllicznych zatoczek. Na kempingu Cikat można pływać w krystalicznie czystym morzu, rozkoszować się wspaniałą przyrodą, łagodnym klimatem oraz świeżym powietrzem. Plaża żwirowa, wybrzeże skaliste. Udogodnienia na campingu: bar, restauracja, sklep spożywczy, plac zabaw dla dzieci, program animacyjny, boiska sportowe, sanitariaty, pralki, suszarki, bankomat. Można wypożyczyć: lodówki, rowery, kajaki. 

Lokalizacja GPS: 44°32'9"N 14°27'3"E, www.camp-cikat.com

Zlot organizujemy dla grupy polskiej z bogatym programem turystycznym i wycieczkami fakultatywnymi. Informacja o zlocie na stronie: www.pzmtravel.com.pl 

Uczestnicy zlotu otrzymują bon na 20% zniżki na prom Jadrolinja oraz bon na 20% zniżki na pobyt po zlocie.

Cena: 330 Euro / 2 osoby ( dzieci do 7 lat GRATIS )

Zgłoszenia do 1 sierpnia 2020 wyłącznie przez: pzmtravel.com.pl formularz


Bartłomiej Ryś23.07.20200