artykuły

podrozePODRÓŻE
Reklama
Zarezerwuj miejsce na kempingu. Od teraz po polsku!

Zarezerwuj miejsce na kempingu. Od teraz po polsku!

Jakiś czas temu informowaliśmy o nowej funkcjonalności naszego serwisu - możliwości zrobienia rezerwacji miejsca na kempingu bezpośrednio przez naszą stronę. Ciągle pracujemy nad rozwojem naszego portalu, więc z dumą informujemy, że ten moduł jest już dostępny w całości w języku polskim.

Dotychczas ci, którzy chcieli z nowej możliwości skorzystać, musieli znać język angielski (lub jeden z 10 innych, które są dostępne). Niestety, próżno było szukać naszego ojczystego. To jednak już przeszłość.

Od dziś każdy nasz Czytelnik może zrobić rezerwację swojego miejsca na jednym z 1945 dostępnych kempingów w całej Europie. Jak? Wystarczy na stronie głównej www.polskicaravaning.pl, na samej jej górze, odnaleźć link „REZERWACJA ON-LINE”. Nie jest to problemem - przycisk jest czerwony i dodatkowo pulsuje. 

Następnie na nowej stronie wystarczy wybrać miejsce docelowe (np. Chorwacja) oraz datę przyjazdu i wyjazdu. Jest możliwość również zaznaczenia opcji „bez daty”. Prócz miejsc dla kamperów czy przyczep, jest możliwość znalezienia kwater lub pokoi. 

Po wybraniu odpowiednich opcji, mamy możliwość przeglądnięcia wyników, które od razu podawane są z cenami całego naszego pobytu. Po kliknięciu w przycisk „Więcej informacji” pokażą się nam m.in. zdjęcia lub szczegółowe dane dotyczącego miejsca i oferowanych wygód.

Kliknięcie przycisku „Rezerwuj” to przeniesienie na kolejną stronę z możliwością wyboru dodatkowych opcji jak np. zwierzak, łódź, podłączenie do prądu. Wszystkie ceny widoczne obok tych opcji tyczą się całego naszego pobytu na danym kempingu.