artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

"Turystyczne Oscary" rozdane

Czas czytania 1 minuta
"Turystyczne Oscary" rozdane

Globalny konkurs World Travel Awards, w ramach którego wybierane są najlepsze organizacje, hotele, miejsca, państwa, firmy i przedsiębiorstwa związane z turystyką i wypoczynkiem, to jedna z najważniejszych nagród w tej branży. Zwycięzcą tegorocznego finału została...

...Portugalia, która otrzymała tytuł Najlepszego Kierunku Turystycznego Świata, pokonując takie kraje jak: Brazylia, Grecja, Malediwy, Stany Zjednoczone Ameryki, Maroko, Wietnam, Hiszpania, Indie, Jamajka, Malezja, Nowa Zelandia, Rwanda, Sri Lanka, Kenia, Indonezja i Republika Południowej Afryki. Warto podkreślić, że jest to pierwszy raz, kiedy nagrodę zdobywa kierunek europejski – do tej pory tylko miasta Londyn i Paryż znalazły się w gronie nagrodzonych.

Portugalia to kraj autentyczny, nowatorski, który potrafił zaprezentować się na nowo, który oferuje różnorodne przeżycia i krajobrazy, który łączy kosmopolityzm, historię, tradycję, słońce, przyrodę i gastronomię. Kraj, który potrafi i lubi przyjmować u siebie wszystkich – komentuje Ana Mendes Godinho, sekretarz stanu ds. turystyki.

Najlepszy Kierunek Turystyczny Świata to nie jedyny tytuł, którym może poszczycić się tegoroczny laureat. Jako Najlepsza Organizacja Turystyczna Świata docenione zostało Turismo de Portugal, a visitportugal.com uznany został Najlepszym Oficjalnym Portalem Turystycznym. 

Informacje na temat pozostałych laureatów znaleźć można pod adresem: www.worldtravelawards.com.


Administrator18.12.2017
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News