ReklamaBilbord - CSP 2020 31.08-05.10 Sebastian Bartek

PODRÓŻE

4 miesiące temu  20.05.2020, ~ Bartłomiej Ryś   

Boiska na świeżym powietrzu i możliwość rozegrania kilku meczy to coś, na co warto postawić w tym sezonie letnim

Boiska na świeżym powietrzu i możliwość rozegrania kilku meczy to coś, na co warto postawić w tym sezonie letnim fot. Kemping Alexa

Dlaczego jedziemy na kemping a nie wybieramy „dzikich” miejscówek? Na taką formę postoju własnym kamperem lub przyczepą decydują się przede wszystkim rodziny z dziećmi, które chcą poczuć się bezpiecznie oraz cenią dodatkowe atrakcje dla pociech. Ale co robić na polu w dobie koronawirusa, kiedy place zabaw lub świetlice pozostają zamknięte?

Kemping Alexa w nadmorskim Chłapowie jest w pełni przygotowany do nowego sezonu letniego. Wszędzie pojawiły się płyny do dezynfekcji, w recepcji może być obsługiwana tylko jedna osoba a recepcjonista przebywa za szybą z pleksi. Sama ilość osób mogących maksymalnie przebywać na polu została ograniczona. „Bezpieczniejsze wakacje to bezpieczny kemping” - mówią właściciele. Nie mniej ważny jest jednak komfort wypoczynku. Co robić na polu kempingowym gdy wokół szaleje koronawirus?

Plac zabaw każdego roku „kusi” najmłodszych gości naszego kempingu. Niestety, na chwilę obecną on i np. nasza nowa sala wspólna muszą pozostać zamknięte. Na przysłowiowe „otarcie łez” przygotowaliśmy dla każdego dziecka, które przyjedzie do nas w wysokim sezonie, drobną niespodziankę - tłumaczy Monika Jeka, menadżerka kempingu Alexa.

Co będzie funkcjonowało bez większych zmian? Chociażby boisko - aktywność fizyczna to dobry pomysł na nadmorski wypoczynek. Jednocześnie będzie mogło na nim przebywać maksymalnie 6 osób, więc mały meczyk jak najbardziej wchodzi w grę. 

Nie zapominajmy o pięknych ścieżkach rowerowych. Prosto z naszego kempingu można pojechać na Półwysep Helski, do Trójmiasta lub w drugą stronę, w kierunku Jastrzębiej Góry. Same Kaszuby, czyli kierunek Wejherowo to też świetny pomysł na wspólne, rodzinne spędzenie czasu - dodaje nasza rozmówczyni. 

Krótko mówiąc, nudy nie będzie. Pamiętajmy, że dla najmłodszych samo przebywanie nad morzem jest atrakcyjne. Babki z piasku, kąpiele w morzu, zabawy na parceli i przede wszystkim integracja całej rodziny. Wszystko wskazuje na to, że kempingi wyjdą z pandemii obronną ręką. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 4
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (4)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ kamperowicz 4 3 miesiące temu znow kempin alexa? ile mozna?
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Jees 3 4 miesiące temu Ładnie tam mają, ale lepszy Hel, bo plaże mają takie, że aż się nie chce wracać plus sprzęty wodne i bunkry, no i widoki z cypla ❤️
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Minox 2 4 miesiące temu Artykuł zupełnie nic nie wnosi. Może tylko tyle ze będzie mniej miejsc na kempingach i tak było to do przewidzenia. Tekst chyba pisał bot jest tak nieskładny.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Koko 1 4 miesiące temu Mam dość czytania o campingu Alexa i koronawirusie.Jesteście monotematyczni
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony