artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Rezerwacja kempingu online - krok po kroku na naszym portalu

Rezerwacja kempingu online - krok po kroku na naszym portalu

Czas czytania 2 minuty

Wybieracie się na wakacje za granicę i nie wiecie, z oferty którego kempingu skorzystać? Z pomocą przychodzi jedna z ciekawszych funkcjonalności naszego portalu – możliwość rezerwacji kempingu online, teraz również w języku polskim.

Nasza baza kempingów obejmuje obecnie blisko 2000 ośrodków. Miejsce na dowolnym z nich możecie od teraz zarezerwować za pomocą naszej strony internetowej – wystarczy na stronie głównej www.polskicaravaning.pl, na samej jej górze, kliknąć „REZERWACJA ON-LINE”. To ten czerwony, pulsujący przycisk – nie sposób przeoczyć. Moduł, o którym mowa, znajdziecie również na stronie głównej portalu, tuż pod aktualnościami.

Rezerwacja kempingu online - krok po kroku na naszym portalu 1

Jak dokonać rezerwacji? Procedura jest banalnie prosta. Zaczynamy od wskazania miejsca pobytu (1). Wybrać możemy kraj, region czy konkretny kemping. Jeśli mamy już upatrzony ośrodek, wystarczy zdecydować od kiedy (2) do kiedy (3) chcielibyśmy spędzić w nim wakacje (lub wybrać opcję bez konkretnej daty, jeśli jeszcze tego nie ustaliliśmy – 4), określić rodzaj zakwaterowania (pokoje, miejsca postojowe, kwatery – 5), kliknąć „wyszukaj” (6) i czekać na rezultat. Pojawi się wówczas lista wolnych miejsc na kempingach wraz z cenami za cały pobyt.

Procedura jest dokładnie taka sama, jeśli znamy tylko i wyłącznie kraj, do którego chcielibyśmy się udać. Marzy nam się urlop w Chorwacji – w dowolnym terminie, przy czym na miejsce chcielibyśmy dojechać własnym kamperem i w nim nocować? Żaden problem: wybieramy odpowiedni kraj, zaznaczamy „bez daty” oraz „miejsca postojowe” jako rodzaj zakwaterowania. Voila!

ReklamaRezerwacja kempingu online - krok po kroku na naszym portalu 2
Na stronie z wynikami, klikając w odpowiednich miejscach, możecie dowiedzieć się więcej o danej lokalizacji lub sprawdzić szczegóły pobytu, atrakcje itd. To możliwości, które na pewno ułatwią podjęcie decyzji. Jeśli któreś miejsce przypadnie nam do gustu i możliwa jest rezerwacja w interesującym nas przedziale czasowym, wystarczy kilka kliknięć, aby zarezerwować wymarzone wakacje. Polecamy!


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News