artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Ponad 300 nowych kempingów w naszej wyszukiwarce

Czas czytania 1 minuta
Ponad 300 nowych kempingów w naszej wyszukiwarce

Jak doskonale wiecie, portal Polski Caravaning to swoiste uzupełnienie naszego czasopisma w postaci listy kempingów czy miejscówek za free. Oba działy są cały czas sukcesywnie rozwijane - w ostatnim czasie dodaliśmy ponad 300 nowych, włoskich kempingów.

Nasza wyszukiwarka kempingów to (stan na dziś) 387 propozycji wypoczynku w Polsce i 1640 za granicą. W ostatnim czasie uzupełniliśmy tę listę o ponad 300 nowych miejsc we Włoszech. To właśnie ten kraj jest „w czołówce”: korzystając z formularza i zaznaczając opcję „Pokaż z kraju: Włochy” ukaże się nam lista aż 1028 kempingów. 

Wyniki wyszukiwania możemy filtrować w zależności od tego, jaki kraj wybieramy lub jaką kategorię kempingu (nad morzem, w górach, nad jeziorem i tym podobne). Dodatkowo możemy również wybrać opcję wyszukiwania „z opiniami” lub „bez” - te dodają sami Czytelnicy naszego magazynu.

Co ważne, po wybraniu danego miejsca, możemy zobaczyć jego adres, koordynaty GPS i dane kontaktowe. Od razu zobaczymy, co w danym miejscu można robić (grill, prysznic, podejście do zwierząt, formy płatności, wędkowanie, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych i inne) oraz jakie jest jego wyposażenie (pralka, bar, restauracja…). 

Ponad 300 nowych kempingów w naszej wyszukiwarce 1

Listę kempingów wraz z wyszukiwarką znajdziecie TUTAJ


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News