artykuły

PODRÓŻE
Kemping Čikat jednym z najlepszych w Chorwacji

Kemping Čikat jednym z najlepszych w Chorwacji

Kempingi Čikat jednym z najlepszych w Chorwacji Prestiżowy, niemieckojęzyczny magazyn „Caravaning” wybrał 10 najlepszych kempingów w słonecznej Chorwacji. Čikat, pole należące do grupy Jadranka turizam, znalazło się w tym znamienitym gronie.

Kemping jest doskonale znany naszym Czytelnikom. Podczas naszych wyjazdów do Chorwacji zawsze odwiedzamy Čikat prezentując go i jego atrakcje.

Wieloletnie starania i rozwój zostały docenione przez niemieckich gości. Magazyn „caravaning.de" umieścił Čikat w gronie dziesięciu najlepszych kempingów w całej Chorwacji. To duże wyróżnienie mając na uwadze fakt, że magazyn ten to jedna z największych publikacji na rynku niemieckim, publikowana co miesiąc w dużym nakładzie. Wyróżnienie miało zostać przyznane osobiście podczas targów w Lipsku, ale wydarzenie zostało odwołane z powodów epidemiologicznych.

Čikat został też uhonorowany nagrodą ADAC Superplatz 2020 na początku roku. Wyróżnienie zostało przyznane po raz kolejny potwierdzając, że kemping spełnia najwyższe standardy wśród wymagających, niemieckich klientów.

Co ciekawe, w informacji prasowej czytamy również o tym, że Čikat w roku 2020 osiągnął 50% obrotów względem 2019. Właściciele komentują, że to bardzo dobry wynik mając na względzie zwariowany, pandemiczny okres.

- Goście byli bardzo zadowoleni ze standardów bezpieczeństwa i higieny, które wdrożyliśmy na kempingu. W naszej wewnętrznej ankiecie często zwracali na to uwagę.


Bartłomiej Ryś27.01.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW