PODRÓŻE

11 miesięcy temu  02.08.2017, ~ Administrator   

camp.pl

Strona 1 z 2

Doskonale to wiemy - wypoczynek nad naszym polskim morzem to często loteria, jeżeli chodzi o pogodę. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was jednak to właśnie ten kierunek obiera, kiedy planuje urlop w wakacyjnych miesiącach. Jaki więc kemping wybrać, który będzie nie tylko przyjazny, czysty i zadbany, ale jego lokalizacja nie będzie nastręczała problemów jeżeli mowa o dojściu do plaży?

Poniższą listę stworzyliśmy na podstawie wypowiedzi samych wczasowiczów-karawaningowców, którzy „byli i polecają”.

1. Gąski i kemping „U Gienia” zlokalizowany praktycznie przy samej plaży

Lokalizacja jest wręcz idealna: „U Gienia” zlokalizowany jest 15 metrów od plaży. Teren kompleksu przylega bezpośrednio do wydm i ma własne zejście nad morze. Miejsce do grillowania, sklep, bar, plac zabaw, boiska, możliwość wykupienia obiadów i pełen węzeł sanitarny - to wszystko na „wyposażeniu standardowym”. Chętnie widziane są małe jak i duże przyczepy kempingowe. Ceny są stosunkowo atrakcyjne (od 11 zł za osobę, ustawienie przyczepy od 10 zł do 15 zł), jest możliwość podłączenia do prądu za 2 zł / 1kWH. 

Szczegóły: http://www.ugienia.pl

2. Camping 159, Stegna - 400 m od rozległej, piaszczystej plaży

Tu znajdziemy wszystko, czego potrzebuje karawaningowiec. Czyste sanitariaty, ciepła woda (gratis!), możliwość zatankowania wody do kampera, przyłącza do prądu, WIFI a nawet stanowisko do oprawiania świeżych ryb. Pobyt jednej osoby dorosłej to koszt 16 zł, ustawienie przyczepy od 13 do 23 zł a kampera od 25 zł do 30 zł. Podłączenie do prądu 12 zł.

Szczegóły na http://www.camp.pl

3. „Biała Mewa” - 600 miejsc na polu

Kemping „Biała Mewa” zlokalizowany jest nad Morzem Bałtyckim przy drodze tranzytowej z Kołobrzegu przez Grzybowo do Mrzeżyna (ul. Wyzwolenia). Odległość od plaży: 150 metrów. Do tego znajdziemy tam przystań jachtową i surfingową nad jeziorem Resko-Przymorskie (600 m od morskiej plaży). Akwen jeziora połączony jest z morzem kanałem żeglownym i jest wspaniałym miejscem do uprawiania sportów wodnych, a przede wszystkim rajem dla miłośników windsurfingu.

Cennik i szczegóły: http://www.bialamewa.dzwirzyno.pl

4. Horyzont - „jedyny taki bliski dziecku” 

Na stronie kempingu czytamy, że to „najtańsze miejsce we Władysławowie i Chłapowie). Rzut oka na cennik: w sezonie „wysokim” osoba dorosła 15 zł, przyczepa pow. 4,5 m 20 zł, prąd 14 zł, kamper 30 zł. W cenie sanitariaty, kuchnia, świetlica. Sam kemping natomiast jest zlokalizowany tuż nad samym morzem. Dostęp do plaży? Idealny. 

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 7
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (6)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Eddi.51@gmx.de 6 3 dni temu Bardz fajny kamping 100m od plaży.Kąty Rubackie.Kamping gniazdo kormorana.Eddi
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ adam 5 11 miesięcy temu Grzybowo koło Kołobrzegu kemping Bursztynek 200 m od plaży polecam zwłaszcza rodzinom z małymi dziećmi. Cicho,spokojnie, kameralnie...
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Marzenna 4 11 miesięcy temu Chłapowo Horyzont jestem czwarty lub piąty raz polecam
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Siwy 3 11 miesięcy temu Camping 159 Stegna w tym roku masakra,woda ciepła była dopiero od 18.Właściciele niemili nie polecam.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Siwy 2 11 miesięcy temu Camping 159 Stegna w tym roku masakra,woda ciepła była dopiero od 18.Właściciele niemili nie polecam.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Max 1 11 miesięcy temu Lazurowe polecam byłem w tym roku bardzo dobre warunki.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony