artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord fajny kmaper 01.08-31.08 Sebastian

Jaki kemping nad morzem i blisko plaży?

Jaki kemping nad morzem i blisko plaży?
Kemping nad morzem fot. camp.pl

Doskonale to wiemy - wypoczynek nad naszym polskim morzem to często loteria, jeżeli chodzi o pogodę. Z drugiej strony zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was jednak to właśnie ten kierunek obiera, kiedy planuje urlop w wakacyjnych miesiącach. Jaki więc kemping wybrać, który będzie nie tylko przyjazny, czysty i zadbany, ale jego lokalizacja nie będzie nastręczała problemów jeżeli mowa o dojściu do plaży?

Poniższą listę stworzyliśmy na podstawie wypowiedzi samych wczasowiczów-karawaningowców, którzy „byli i polecają”.

1. Gąski i kemping „U Gienia” zlokalizowany praktycznie przy samej plaży

Lokalizacja jest wręcz idealna: „U Gienia” zlokalizowany jest 15 metrów od plaży. Teren kompleksu przylega bezpośrednio do wydm i ma własne zejście nad morze. Miejsce do grillowania, sklep, bar, plac zabaw, boiska, możliwość wykupienia obiadów i pełen węzeł sanitarny - to wszystko na „wyposażeniu standardowym”. Chętnie widziane są małe jak i duże przyczepy kempingowe. Ceny są stosunkowo atrakcyjne (od 11 zł za osobę, ustawienie przyczepy od 10 zł do 15 zł), jest możliwość podłączenia do prądu za 2 zł / 1kWH. 

Szczegóły: http://www.ugienia.pl

2. Camping 159, Stegna - 400 m od rozległej, piaszczystej plaży

Tu znajdziemy wszystko, czego potrzebuje karawaningowiec. Czyste sanitariaty, ciepła woda (gratis!), możliwość zatankowania wody do kampera, przyłącza do prądu, WIFI a nawet stanowisko do oprawiania świeżych ryb. Pobyt jednej osoby dorosłej to koszt 16 zł, ustawienie przyczepy od 13 do 23 zł a kampera od 25 zł do 30 zł. Podłączenie do prądu 12 zł.

ReklamaŚródtekstowy ACK sklep 07.07-31.08 Sebastian
Szczegóły na http://www.camp.pl

3. „Biała Mewa” - 600 miejsc na polu

Kemping „Biała Mewa” zlokalizowany jest nad Morzem Bałtyckim przy drodze tranzytowej z Kołobrzegu przez Grzybowo do Mrzeżyna (ul. Wyzwolenia). Odległość od plaży: 150 metrów. Do tego znajdziemy tam przystań jachtową i surfingową nad jeziorem Resko-Przymorskie (600 m od morskiej plaży). Akwen jeziora połączony jest z morzem kanałem żeglownym i jest wspaniałym miejscem do uprawiania sportów wodnych, a przede wszystkim rajem dla miłośników windsurfingu.

Cennik i szczegóły: http://www.bialamewa.dzwirzyno.pl

4. Horyzont - „jedyny taki bliski dziecku” 

Na stronie kempingu czytamy, że to „najtańsze miejsce we Władysławowie i Chłapowie). Rzut oka na cennik: w sezonie „wysokim” osoba dorosła 15 zł, przyczepa pow. 4,5 m 20 zł, prąd 14 zł, kamper 30 zł. W cenie sanitariaty, kuchnia, świetlica. Sam kemping natomiast jest zlokalizowany tuż nad samym morzem. Dostęp do plaży? Idealny. 

Szczegóły: http://www.pole-horyzont.pl

5. Lazurowe, Władysławowo

Pole położone nad samym morzem, otwarte cały rok. Na obiekcie znajdziemy dwa nowoczesne obiekty sanitarne, gorąca woda 24h, pralnia, dwie zmywalnie, bezpłatny aneks kuchenny, dwa place zabaw, boisko sportowe, świetlica z automatem na kawę i TV. Kemping znajduje się na klifie nad morzem przy piaszczystej plaży, do której prowadzą dwa niezależne dojścia. Lazurowe oferuje wygodne parcele pod namioty i przyczepy kempingowe wraz z miejscami postojowymi.

Reklamaśródtekstowy 2 aravanssalon mtp TARGI 06.07-23.10 Sebastian
Szczegóły na http://www.lazurowe.com.pl

6. Biały Dom, wielokrotny laureat nagrody „Mister Camping”

Biały Dom do kemping skateryzowany, posiadający na koncie 4 gwiazdki. Obiekt sanitarny o powierzchni ok. 400 m2, przystosowany do osób niepełnosprawnych, spełniający wymagania UE. Do tego kuchnia, pralnia, sklep, kawiarnia, miejsce na grill, akceptacja zwierząt (za dopłatą), Internet, zlewnia kaset chemicznych, miejsce do czyszczenia świeżych ryb. Obiekt jest ogrodzony i oświetlony. Miejscowość: Dziwnówek.

Szczegóły: http://campingbialydom.com

7. Gallus, Krynica Morska

Kemping nr 71 to teren 3,6 ha. Korzystnie usytuowany; otoczony przez malowniczy las, w odległości zaledwie 150m od morza. Łazienki, prysznice, ciepła woda, sklep, bar, stołówka, świetlica, stół bilardowy, gry zręcznościowe oraz grill ogrodowy i parking strzeżony. Jest również stanowisko do czyszczenia ryb. 

Szczegóły na http://gallus-krynica.pl

8. Kemping Cora - bez komarów?

Cora zlokalizowana jest w Pogorzelicy, w sosnowym lesie, nad samym morzem (własne zejście, 30 m). Na kempingu miejsca pod przyczepy i kampery wyposażone w prąd. Do tego sanitariaty z ciepłą wodą. Sala TV, boisko do siatkówki, plac zabaw, teren ogrodzony i monitorowany. Co ciekawe, na stronie widnieje informacja, że „ze względu na specyficzny klimat, nie uświadczymy na kempingu komarów”. 

Szczegóły i cennik: http://www.coracamping.pl

Polska jest piękna. Nie czekaj, ruszaj w drogę!


Administrator02.08.201711