ReklamaA1 - PRENUMERATA

PODRÓŻE

8 miesięcy temu  10.08.2018, ~ Bartłomiej Ryś   

Miejsce: Port Jachtowy "Jeziorsko", Ostrów Warcki

Data rozpoczęcia: 18.08.2018 08:00:00

Data zakończenia: 19.08.2018 20:00:00

IV Runda Mistrzostw Polski skuterów wodnych!

Ależ to będą emocje! Zaciekła walka o ostatnie punkty, liczne atrakcje dla widzów, spora ilość sponsorów oraz nowoczesny kemping tuż przy samym porcie. Już dziś warto zaplanować sobie sierpniowy weekend i wybrać się do Ostrowa Warckiego. 

IV Runda Mistrzostw Polski jest ostatnią przed tak zwanym WIELKIM FINAŁEM. Jednocześnie to gwarancja naprawdę olbrzymich wrażeń i walki o ostatnie punkty w klasyfikacji generalnej. 

Impreza już drugi rok z rzędu odbędzie się w Porcie Jachtowym „Jeziorsko” w Ostrowie Warckim (gmina Warta, powiat Sieradz). Organizatorami jest firma PRIMA JET, WOPR woj. łódzkiego oraz Polski Związek Motorowodny i Narciarstwa Wodnego. 

Podobnie jak w ubiegłym roku ,oprócz rywalizacji najlepszych z najlepszymi, odbędzie się wyścig dla amatorów oraz po raz pierwszy organizowane na Jeziorsku „Ladies Spark Cup”, czyli amatorskie wyścigi dla kobiet. Nie masz własnego sprzętu? To nie jest żaden problem - jeden ze sponsorów dla wszystkich Pań przygotował najnowsze i najmocniejsze jednostki. Wystarczy chcieć!

Cała impreza to oczywiście nie tylko zawody. Nie zabraknie odpoczynku na plaży, słodkiego leniuchowania oraz zabawy przy muzyce na żywo. Dzięki licznym sponsorom, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji. Warto przy okazji wspomnieć, że tuż obok Portu Jachtowego „Jeziorsko” ulokowane jest nowoczesne i dobrze doposażone pole kempingowe z przystępnymi cenami. To naprawdę świetne miejsce, aby przyjechać chociażby na weekend, zwodować swoją jednostkę a po „harcach” wrócić do swojego kampera lub przyczepy.

„Polski Caravaning” lubi połączony wypoczynek caravaningowy z tym na wodzie, więc postanowiliśmy objąć patronatem medialnym to wydarzenie.

Zapraszamy już dziś! Szczegóły można znaleźć TUTAJ

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Mazgo 1 8 miesięcy temu Super impreza brak info ogulnopolskich ,jestem za tylko tak dalej,olejcie Sulejów bo wraca komuna czyli zakazy !!!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony