artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord - Stenaline 03.04-30.04 Sebastian

Darmowy, zimowy caravaning w Siglanach

Czas czytania 2 minuty
Darmowy, zimowy caravaning w Siglanach

W dzielnicy Wisła Kopydło znajdziemy stok wybitnie rodzinny. Frajdę z jazdy uprzyjemni nocleg – dla fanów caravaningu czeka przyłącze 230V, a nawet okazja pozbycia się wybitnie niepożądanego balastu.

Stok Siglany położony jest 2 km od centrum Wisły w dzielnicy Wisła Kopydło. Oferuje 2 wyciągi orczykowe o długości 500 oraz 250 m, ratrakowany i oświetlony stok, armatki śnieżne, szerokie trasy zjazdowe, dobrze wyposażoną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego z serwisem, namiot restauracyjny i przestronny darmowy parking. Świetnie przygotowane, szerokie trasy zjazdowe, bardzo dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu narciarskiego – gościnność ośrodka zaskoczy niejednego.

Na fanów czekają trasy o różnym stopniu trudności. Wyciąg obsługują dwie profesjonalne szkoły narciarskie, oferując atrakcyjne szkolenia dla każdej grupy wiekowej oraz dla każdego poziomu umiejętności. Wyciągi czynne są codziennie. Zabawa trwa tu od 8.00 do 21.00. A po zmierzchu warto skorzystać z… darmowego noclegu dla przybyłych tu „domami na kołach”. Skądinąd niewielki punkt na mapie ośrodków narciarskich jest wymarzonym celem podróży dla posiadaczy kamperów.

Caravaning zimowy

Na wszystkich głodnych, spragnionych i zziębniętych czeka tu wiele udogodnień. Jest nie tylko przytulna sala wypoczynkowa z kominkiem oraz widokiem na wyciągi. Tutejsza kuchnia serwuje wyśmienite - proste dania, a także tradycyjne przysmaki oraz napoje rozgrzewające. Jest też coś unikalnego i godnego naśladowania.

ReklamaDarmowy, zimowy caravaning w Siglanach 1
- Z myślą o promocji caravaningu zimowego przygotowaliśmy darmowe przyłącze 230V, zrzut na ścieki i toalety, gdzie można zalać zbiornik wody czystej kampera – mówi Krzysztof Byrt, właściciel ośrodka narciarskiego Siglany.

- Dojazd do nas jest gwarantowany. Utrzymanie drogi to okazja, by gościć nie tylko przybyłych autokarami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zostać u nas na dłużej. Zachętą niech będzie nie tylko monitoring obiektu - co gwarantuje spokojny sen w kamperach, ale też kulig, ognisko…i wiele więcej, o i tylko dopisują humory przybyłych!

Więcej o ośrodku: http://siglany.wisla.pl/kontakt.html

Adres:

43-460 Wisła, ul. Siglanów

SKI-FOREST Krzysztof Byrt

Telefony:

785 046 071 lub 609 828 824

Internet:

wyciag@siglany.wisla.pl

www.siglany.wisla.plAdministrator21.01.2017 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News