artykuły

podrozePODRÓŻE
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

Camping „Alexa” najlepszy wśród największych

Czas czytania 2 minuty
Camping „Alexa” najlepszy wśród największych

W ostatnim materiale na temat gali „Mister Camping” informowaliśmy o nagrodzie dla miejsca oferującego do 150 miejsc noclegowych. Przyszedł czas, na złożenie gratulacji campingowi numer 250 noszącego nazwę „Alexa” i mieszczącego się w Chłapowie. To właśnie on zdobył I miejsce i tytuł „Mister Camping 2017” w kategorii największych campingów.

Z dumą i przyjemnością informujemy iż zostały ogłoszone wyniki konkursu Mister Camping. Otrzymaliśmy pierwsze miejsce w kategorii największych campingów oraz zostaliśmy odznaczeni tytułem "Bezpieczny camping". Bez Was było by to niemożliwe! - napisali właściciele na swoim facebookowym profilu.

Camping Alexa jest położony na klifie z bezpośrednim widokiem na morze, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Bezpośrednio z jego terenu, możemy zejść na piaszczystą plażę, gdzie można kupić świeżą rybę i samodzielnie ją oprawić (jest na to wydzielone miejsce) i przygotować w kuchni. Występy artystyczny, zajęcia Zumby, siłownia na świeżym powietrzu, animatorzy, restauracja to kolejne atuty tego miejsca.

Cennik: za pobyt osoby dorosłej zapłacimy 13 zł (w sezonie niskim) i 15 zł (w wysokiem od 23.06 do 20.08). Uczniowie i studenci odpowiednio 10 i 13 zł a dziecko do lat 4 - gratis. Ustawienie przyczepy to koszt od 10 zł (do 4 m, sezon niski) do 20 zł (powyżej 6m, sezon wysoki) a kampera od 25 do 30 zł. Przyłącze do prądu: 14 zł. Dodatkowe 5 zł zostawimy również za naszego psa.

ReklamaCamping „Alexa” najlepszy wśród największych 1
Parcela (wydzielone miejsce o wielkości od 50 do 80 m2, na którym postawimy kampera z przystawką lub przyczepę z przystawką i samochodem plus prąd) to koszt 70 zł. Można również wybrać opcję „Plus” (80 zł, posiada przyłącze do wody i odpływu) lub parcelę nadmorską (80 zł, wydzielone miejsce w pierwszej linii od strony morza). Powracający klienci mogą liczyć na rabat 5%.

Szczegóły: www.alexa.gda.pl 


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News