artykuły

PODRÓŻE
ReklamaBilbord Caravans salon targi 07.07-26.09 Bartek
„Alexa” gotowa na nowy sezon letni
  fot. Bartłomiej Ryś

„Alexa” gotowa na nowy sezon letni

„Alexa”, jedno z najpopularniejszych pól kempingowych w naszym kraju, zgłasza pełną gotowość do zbliżającego się sezonu letniego. Jej przedstawiciele zaznaczają również, że do 15 czerwca będzie obowiązywać tzw. „sezon niski”. To najlepszy moment by zobaczyć polskie morze w najlepszym wydaniu i jednocześnie zaoszczędzić gotówkę. No i Dzień Dziecka - właściciele przygotowali na końcówkę maja dużą liczbę atrakcji.

Zima na „Alexie” była długa, biała i dość mroźna. Nie można odmówić jej piękna, ale pobocznym efektem były opóźnienia związane z pracami ziemnymi. Doczekaliśmy się jednak wiosny a „alexowy” zespół zrobił wszystko, by wypoczynek letni w sezonie 2021 był maksymalnie przyjemny.

Co więc udało się stworzyć? Przede wszystkim w centralnym punkcie pola powstał dwustanowiskowy punkt serwisowy oparty o całoroczną kolumnę marki CamperSystem. To tam można zatankować świeżą wodę, zrzucić szarą i opróżnić toaletę chemiczną. Jednocześnie z nowego punktu mogą korzystać dwie załogi na raz. Miejsce jest dostosowane nawet do największych, wielotonowych kamperów a manewrowanie na nim nie nastręcza żadnych problemów. 

Punkt wymagał kompleksowego remontu. Sezon letni w trakcie pandemii pokazał nam, że dużo większa liczba gości korzysta z własnych toalet i łazienek. To dla nich powstał nowy punkt serwisowy. Łącznie na naszym kempingu toaletę chemiczną można wypróżnić w trzech lokalizacjach - komentuje bieżące inwestycje Monika Jeka, menadżerka kempingu „Alexa”.

Kolejną, dużą inwestycją był montaż kilkuset słupków serwisowych na numerowanych parcelach. To rozwiązanie doskonale znane z zagranicznych pól kempingowych. Każdy z gości otrzymuje swój słupek z możliwością podłączenia prądu, wody oraz kanalizacji. To bardzo wygodne rozwiązanie zwłaszcza, kiedy na kempingu przebywamy przez wiele tygodni. 

Nie zabrakło też drobnych zmian w organizacji placu zabaw czy terenu wokół niego. Przeprojektowano i przebudowano również łazienkę rodzinną.

Od maja działamy już jako pełnowymiarowy kemping ze wszystkimi, dostępnymi na nim atrakcjami. Zachęcamy do sprawdzenia chociażby „Sali Kominkowej”, czyli wspólnego miejsca, w którym można nie tylko spędzić czas przy kominku, ale chociażby popracować zdalnie. Takich gości również na naszym kempingu mamy coraz więcej - dodaje nasza rozmówczyni.

Do 15 czerwca obowiązuje w cenniku „Alexy” sezon niski co oznacza niższe stawki za pobyt. Warto z tego skorzystać i zobaczyć Morze Bałtyckie bez tłumów i w pełnej krasie. Wszędobylska zieleń atakuje z każdej strony. To najpiękniejszy okres w całym roku. 

„Alexa”, jako kemping zdecydowanie zaliczany do grona rodzinnych, przygotował dodatkowe atrakcje z okazji Dnia Dziecka. W sobotę, 29 maja na polu pojawią się dmuchane zjeżdżalnie i specjalne pociągi-miniaturki, którymi będzie można objechać Salę Kominkową. Nie zabraknie prawdziwego konduktora i maszynisty! Dzień później, w niedzielę 30 maja, właściciele zaserwują najmłodszym kolejne 4 godziny pociągów. 

Nie pozostaje więc nic innego jak zaprosić Was na wypoczynek na „Alexie” - czerwiec jest piękny!


Bartłomiej Ryś19.05.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

 • 8
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 2
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW