artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Twoje marzenie na kołach. Indywidualne zabudowy na pick-upach, vanach i ciężarówkach

Twoje marzenie na kołach. Indywidualne zabudowy na pick-upach, vanach i ciężarówkach

Czas czytania 3 minuty

Chodzi za tobą marzenie o własnym, niepowtarzalnym domu na kółkach? Fachowcy z firmy Beskidia pomogą w jego realizacji. A wszystko rozpoczyna się od czystej kartki, która w toku rozmów z klientem zapełnia się następnymi szczegółami, od układu wnętrza po fakturę materiałów. Kolejne elementy układanki zamieniają marzenie w wizję, a już do realizatorów należy, aby wizję tę zmaterializować.

– Budujemy pod klienta, zgodnie z jego zapotrzebowaniem i oczekiwaniami – podkreślają przedstawiciele firmy. – Nie ograniczamy się przy tym do standardowych rozwiązań. Dbamy o każdy szczegół, dopasowując elementy wnętrza do gustu klienta. Nie znajdziesz u nas dwóch identycznych zabudów.

Jedną z ciekawszych realizacji firmy z Ustronia jest kampervan na Fordzie Transicie, którym podróżują m.in. zwierzaki. W projekcie uwzględniono zarówno miejsce na kuwetę dla kota, jak i system zaczepów do przypięcia czworonogów na kempingu. Ciekawostką jest również zabudowa kasety WC – tu wyciągana ze środka, a nie z zewnątrz samochodu, jak zwykle. To rozwiązanie nie tylko funkcjonalne, ale i niezaburzające linii zewnętrznej auta.

Oprócz kompleksowych zabudów firma świadczy także usługi częściowe, jak montaż paneli słonecznych, klimatyzacji, okien czy instalacji wodnej i elektrycznej. Markiza rozsuwana za pomocą pilota, schodek elektryczny, ciekawy system oświetlenia wnętrza, system szafek... – możliwości są nieograniczone, a klient decyduje, które z rozwiązań będą mu w ogóle potrzebne.

ReklamaŚT - biholiday 06.03-31.05 Sebastian
Kilka słów o dachach oferowanych w dwóch konfiguracjach:
- podnoszone ze sztywnymi ścianami, które zapewniają izolację termiczną i akustyczną, dzięki czemu zabudowa z podnoszonym dachem może być zabudową zimową;
- standardowe zabudowy z dachami wysokimi.

– Zabudowy mogą opuszczać nasze warsztaty w różnym stanie wykończenia: od gotowych do podróży po te, które klient będzie mógł samodzielnie wykończyć – dodają przedstawiciele firmy, zapraszając przy okazji do swojego salonu wystawowego w Ustroniu. Na miejscu można zaopatrzyć się m.in. w namioty dachowe, markizy samochodowe, lodówki turystyczne i wiele innych akcesoriów.

Z realizacjami firmy zapoznać się można na stronie internetowej beskidia.eu

Artykuł pochodzi z numeru 4 (112) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Krzysztof Dulny 18.09.2023 zdjęć 7
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News