artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon
Serwis domu i auta. Kompleksowa oferta taniekamperowanie.pl

Serwis domu i auta. Kompleksowa oferta taniekamperowanie.pl

Jesień i zima to czas wzmożonej pracy w punktach serwisowych, bo po wakacyjnych wyjazdach przychodzi czas na solidny przegląd, ale też naprawy mniejszych i większych usterek lub doposażanie kamperów w dodatkowe akcesoria. Trzeba zadbać o część mieszkalną, warto zajrzeć także pod maskę czy skontrolować stan zawieszenia. Bardzo wygodnie będzie zrobić to wszystko w jednym miejscu!

Taką możliwość daje firma taniekamperowanie.pl spod Pruszkowa. To dealer bardzo popularnych w Polsce kamperów marki Rimor, ale też wypożyczalnia takich pojazdów i wspomniany serwis. Mechanicy przeprowadzają serwis olejowy, kontrolują stan, a w razie potrzeby wymieniają filtry czy elementy zawieszenia. Można też zlecić tu wymianę opon, która – jak w typowym serwisie wulkanizacyjnym – zakończona będzie ich wyważeniem.

Wracając do zawieszenia, serwisanci montują poduszki pneumatyczne w kamperach, zarówno zabudowanych na Fiatach Ducato, jak i Fordach Transitach. Ta usługa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

– Jesteśmy firmą, która działa na rynku 5 lat. Cały czas rozwijamy nasze możliwości serwisowe na każdej możliwej płaszczyźnie – opowiadają przedstawiciele firmy.

Ostatnie tygodnie to czas niezwykle intensywny. Pracy jest bardzo dużo, bo na serwis przyjeżdżają oczywiście nie tylko kampery marki Rimor (na te usługi firma ma autoryzację producenta), ale też innych marek, tych mniej i bardziej popularnych w Polsce. W przypadku kamperów Rimor jest oczywiście dodatkowy pozytyw dla klientów. Firma taniekamperowanie.pl może pochwalić się bardzo dobrze wyposażonym magazynem części zamiennych. Narożniki czy zderzaki do najpopularniejszych modeli Rimor są dostępne na miejscu w Pruszkowie.

ReklamaSródtekstowy YT PC
Jakie trendy zauważają serwisanci?

– Wiele osób, w szczególności posiadacze starszych domów na kółkach, przekonuje się do przeglądów zabudowy pod kątem wilgoci. Zaniedbania w tym zakresie mogą skutkować długim i kosztownym pobytem w serwisie. Sprawdza się medyczna maksyma – lepiej zapobiegać, niż leczyć. A w tym przypadku – wykryć nieprawidłowości odpowiednio wcześnie. Oczywiście odbudowujemy każdą cześć zabudowy na miejscu w serwisie – opowiadają.

Przegląd wykonywany jest specjalistycznym narzędziem, które mierzy szczelność pod kątem wilgoci do kilkunastu milimetrów w głąb zabudowy. Ważnym elementem serwisowym jest też przegląd instalacji gazowej. Klient wyjeżdża z certyfikatem ważnym przez kolejne 2 lata.

Niezmiennie bardzo duża część usług to doposażanie kamperów we wszelkie możliwe gadżety i rozwiązania dostępne na rynku. W tym roku dużą popularnością cieszą się zewnętrzny prysznic, instalacje solarne, gas banki czy dodatkowe akumulatory. Wielu klientów chce też zadbać o bezpieczeństwo – własne i pojazdu. Zlecają więc montaż alarmów samochodowych z możliwością śledzenia pojazdów w trybie rzeczywistym i blokadą rozrusznika. Wszystko to można kontrolować w aplikacji na smartfonie.


Redakcja23.11.20220 zdjęć 11