artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac
Rodzinne przyczepy kempingowe – nawet do 7 osób!

Rodzinne przyczepy kempingowe – nawet do 7 osób!

Czas czytania 4 minuty

Kamper czy przyczepa? Odpowiedź na to pytanie jest dość oczywista dla wielodzietnych rodzin. Przyczepa kempingowa oferuje więcej przestrzeni i więcej miejsc do spania. Co jednak zrobić, gdy naszych pociech jest więcej? Odpowiedź znajdziemy w rodzinnych układach dostępnych w przyczepach kempingowych niemieckiej marki Burstner. 

Przyczepa kempingowa to lepszy wybór dla rodziny z dziećmi. Po pierwsze, nawet najmniejsze jednostki oferują tak dużą przestrzeń, jakiej próżno szukać w o wiele dłuższych i wyższych kamperach. Po drugie, układy podłogowe są stricte skierowane na tę grupę klientów. W środku znajdziemy m.in. łóżka piętrowe lub nawet oddzielne saloniki przeznaczone dla małych rozrabiaków. Po trzecie wreszcie: cena. Nie jest tajemnicą, że zakup przyczepy kempingowej to zdecydowanie mniejsze obciążenie dla portfela niż kamper.

Rodzinne przyczepy kempingowe Burstner
Firma Hymer Poznań z początkiem roku stała się autoryzowanym dealerem marki Burstner i w krótkim czasie zaczęła przygotowywać się do sezonu wiosenno-letniego. Na plac w Sadach k. Poznania z fabryki zjechało kilkanaście różnych modeli. Ich wybór nie był przypadkowy. 

Andrzej Bloch, prezes zarządu Hymer Poznań:

– Staraliśmy się, by nowa marka uzupełniła naszą ofertę. Hymer to oczywiście kampery kupowane głównie przez pary, osoby, które już mają duże doświadczenie w caravaningu, nierzadko wybierające pojazdy z dopuszczalną masą całkowitą przekraczającą limit 3,5 tony. Burstner z kolei to dla nas wejście w świat przyczep kempingowych z układami rodzinnymi i niskim dmc. Otrzymujemy zadowalającą liczbę miejsc do spania, ale jednocześnie niską masę własną, co jest ważne w kontekście chociażby współczesnej motoryzacji.

ReklamaRodzinne przyczepy kempingowe – nawet do 7 osób! 1
I tak wśród przyczep dostępnych „od ręki” można znaleźć Burstnera Premio 530 TK. Jednostka oferuje aż 7 miejsc do spania przy dmc na poziomie 1500 kilogramów. Jej całkowita długość wraz z dyszlem to nieco ponad 7,5 metra. Na szczególną uwagę zasługuje jej tylna część. Tam znajdziemy aż 3 łóżka piętrowe, a tuż obok – minianeks sanitarny z lustrem, szafką i umywalką. Sprytne i praktyczne rozwiązanie, które doceni każdy, kto tuż przed snem będzie chciał umyć zęby lub zmyć codzienny makijaż. Cena? 139 000 złotych brutto.

Rodzinne przyczepy kempingowe – nawet do 7 osób! 2Coś mniejszego (i tańszego)? Jak najbardziej – Burstner Premio Life 490 TK, czyli 7-metrowa przyczepa kempingowa z 6 miejscami do spania. Jej dmc to zaledwie 1360 kilogramów. Sama w sobie waży równą tonę. Wyposażona jest w dodatkowe pakiety (Premio Life Pakiet 1 i 2 obejmujący m.in. zbiornik na wodę, system cyrkulacji powietrza czy elektryczny bojler) i kosztuje 117 900 złotych brutto. 

Rodzinne przyczepy kempingowe – nawet do 7 osób! 3

Tanie przyczepy kempingowe?
Burstner, niemiecki producent i część dużego koncernu Erwin Hymer Group, może pochwalić wieloletnią obecnością na rynku w całej Europie. Tym samym jakość została potwierdzona przez... samych klientów, którzy Burstnera cenią za chociażby prosty, ale praktyczny design. W ofercie Hymer Poznań bezproblemowo można znaleźć przyczepy tańsze – mniejsze, lekkie, nierzadko dwuosobowe, ale ich cena nie przekracza 100 tysięcy złotych brutto. Świetnym przykładem jest Burstner Premio Life 430 z dopuszczalną masą całkowitą na poziomie 1100 kilogramów.

ReklamaRodzinne przyczepy kempingowe – nawet do 7 osób! 4
Nieograniczone możliwości akcesoriów i dodatków
Czym byłaby nowa przyczepa kempingowa bez odpowiednich akcesoriów i dodatków? Hymer Poznań oferuje autoryzowany serwis wszystkich pojazdów kempingowych. Mover, klimatyzacja, markiza, bagażnik rowerowy, zintegrowany system gazowy i wiele innych. Co ważne, wszystko mamy dostępne w naszym magazynie, więc klient nie musi długo czekać na gotową do odbioru, nową przyczepę kempingową.

Przyczepa kempingowa w leasing
Cały czas Hymer Poznań oferuje najkorzystniejsze na rynku warunki leasingowe na zakup wszystkich nowych kamperów i przyczep kempingowych. Oprocentowanie dla tych drugich to tylko 102,9%!

Rodzinne przyczepy kempingowe – nawet do 7 osób! 5

Hymer Poznań, Sady k. Poznania
www.hymerpoznan.pl
#HymerPoznań


Redakcja01.05.2023 zdjęć 8
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News