artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Podróżuj pierwszą klasą
  fot. Hype

Podróżuj pierwszą klasą

Czas czytania 2 minuty

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że podróżowanie w luksusowych warunkach jest w zasięgu twoich rąk? Czy wiesz, że na taki luksus może sobie pozwolić każdy, kto chce zachować niezależność, nie rezygnując z wygody i elegancji? Czy rozumiesz, że pojazd spełniający wszystkie te warunki może w jednej chwili podjechać pod twój dom? Jak to możliwe? Wszystko za sprawą dopasowanej do twoich potrzeb oferty wypożyczalni kamperów Hype.

Dogodna lokalizacja wypożyczalni – praktycznie w samym centrum kraju – daje dobry dostęp do jej usług mieszkańcom Pomorza, Kujaw, Mazowsza, Wielkopolski czy ziemi łódzkiej. Rezerwacji można dokonać drogą telefoniczną bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszystkie niezbędne informacje, oferta oraz regulamin znajdują się na stronie hypecamper.com w zakładce wypożyczalnia. Flota wypożyczalni to kampery premium marki Hype, osobowe i dostawcze busy, a także zabytkowy angielski dwupoziomowy autobus.

Kampery Hype to połączenie nowoczesności, komfortu, dobrego smaku, stylu i wygody. Zarówno wnętrze, jak i zewnętrzny wizerunek pojazdów tej marki zachwycają ciekawymi rozwiązaniami, a także nienachalnym wyglądem. Nowoczesny design podkreślają światła w technologii LED i aktywne, dynamiczne kierunkowskazy. Kamper wyposażony jest w elektrycznie zamykane klapy z centralnym zamkiem. Wnętrze jest przestronne, z dużym bagażnikiem i wieloma nowoczesnymi elementami wyposażenia. Komfortowe siedzenia, elementy ze skóry licowej i lakierowane fronty mebli to kolejne atrybuty kamperów tej marki. Liczne ergonomiczne rozwiązania sprawiają, że podróż staje się ogromną przyjemnością – niczym pobyt w luksusowym hotelu. Do tych rozwiązań należy np. inteligentne sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem, a także wyposażone w wygodne materace, elektrycznie opuszczane łóżko. Z kolei duża liczba schowków zapewni możliwość zabrania wszystkiego, czego potrzebujesz. Słowem: luksus na kółkach!

hypecamper.com

Artykuł pochodzi z numeru 2 (104) 2022 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News