ReklamaA1 - PRENUMERATA

PRZEGLĄD RYNKU

6 miesięcy temu  20.11.2018, ~ Administrator   

No dobry sen w kamperze materac Gaudi

Jest kilka sposobów na dobry, zdrowy sen, ale z pewnością warto zadbać przede wszystkim o to, na czym śpimy.

Na mapie firm dostarczających wyposażenie do pojazdów turystycznych pojawił się nowy punkt – firma Gaudi ze Swarzędza. Już od wielu lat jest to zakład tapicerski, który ostatnio postanowił zająć się również produkcją materacy do przyczep kempingowych i kamperów.

Wykonują je w kształcie dopasowanym do kształtu łóżka w kamperze/przyczepie, a dodatkowo w wybranym przez klienta kolorze.

– Materace przeznaczone do kamperów czy przyczep wymagają lepszej termoregulacji niż te, które używa się w domowej sypialni, dlatego bok materaca wzmocniony jest specjalną tkaniną gwarantującą lepszy przepływ powietrza – mówi Karolina Kowalska z firmy.

Pracownicy przyznają, że każde zamówienie jest specyficzne, ponieważ różne kampery i przyczepy mają różne wymiary i kształty łóżek, a do tego dochodzą również życzenia klienta. Przed złożeniem zamówienia na materac, klient pytany jest o twardość materaca i materiał, z którego chce, aby był wykonany. Po wpłaceniu zaliczki zamówienie realizowane jest w ciągu 7 dni.

Oprócz wykonawstwa materacy do pojazdów kempingowych, firma Gaudi produkuje również nowoczesne materace do użytku w warunkach domowych, ciekawe wzornictwo materacy do łóżek dziecięcych, których jakość gwarantuje użytkowanie przez lata. Możliwa jest również kompleksowa regeneracja używanego materaca.

Realizacje można śledzić na Facebooku: www.facebook.com/gaudimaterace

Oprac. JZ

Artykuł pochodzi z numeru 2(71) 2016 Polskiego Caravaningu

GALERIA ZDJĘĆ

No dobry sen w kamperze materac Gaudi
No dobry sen w kamperze materac Gaudi

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Jamcio 1 miesiąc temu Mój stary materac odgniótł się już chyba w każdym możliwym miejscu… Szukam więc nowego, ale zależy mi, żeby był trwały i właśnie odporny na ugniatanie. Czy materace te będą dobrym wyborem https://salonsnu.pl/mate... , dużą zaletą byłaby również ich hipoalergiczność. Co o nich sądzicie?
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony