artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia

EbaCamp o zabudowie na najnowszym Crafterze [VIDEO]

Czas czytania 1 minuta
EbaCamp o zabudowie na najnowszym Crafterze [VIDEO]
 fot. Bartłomiej Ryś

Firma EbaCamp od wielu lat specjalizuje się w zabudowach różnych pojazdów i przekształcania ich w auta turystyczne. To również jedyny w branży autoryzowany serwis marki Webasto. To też firma, która przekształciła najnowszego VW Craftera na kamper. Efekt? 

Trzeba powiedzieć wprost - zabudowa wyszła im całkiem nieźle. Z pewnością zaskakuje przestronnością i przyciąga dziesiątki obserwujących, o czym mogliśmy się przekonać podczas targów Poznań Motor Show gdzie został zaprezentowany premierowy model. 

Na wspomnianych targach EbaCamp promowała przede wszystkim swoje kontenery. Wystarczy mieć auto typu pick-up lub dostawcze z ramą, aby w prosty sposób zamienić je w kampera. Zalety takiego rozwiązania są oczywiste: na co dzień mamy „zwykłe” auto służące np. jako dostawcze w firmie a w weekend - turystyczne. Dzięki specjalnemu adapterowi wystarczy 40 minut, aby spiąć lub rozpiąć kontener z ramą.

EbaCamp zaznacza, że takie kontenery są stworzone przede wszystkim do dalekich i ekstremalnych wypraw. Nacisk położono tutaj na zapas czystej wody (aż do 350 l), duże bojlery wody, dodatkowe źródła energii - wszystko po to, aby pojazd był jak najdłużej samodzielny.

O wiele więcej na temat nowego Craftera i wspomnianych kontenerów można się dowiedzieć z poniższego materiału video. Zapraszamy.


Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News