artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Campery Złotniccy na targach Caravans Salon

Campery Złotniccy na targach Caravans Salon

Czas czytania 2 minuty

Już tylko dni dzielą nas od kolejnej edycji targów Caravans Salon (26-29 października). W Poznaniu zaprezentują się najwięksi gracze branży caravaningowej, a pośród nich, po raz pierwszy – Campery Złotniccy, autoryzowany dealer i serwis marki Etrusco. Podwarszawska firma oferuje również pojazdy marek  Benimar, Caravans International, Panama i Roller Team, a także bogatą ofertę kamperów i przyczep używanych.

Na targowym stoisku Campery Złotniccy, które znajdziecie w hali 5 pod numerem 15, będzie można zapoznać się z ofertą nowych kamperów Etrusco i Caravans International, jak również modelami na podwoziu Forda – dostępnymi zarówno od ręki, jak i pojazdami z najnowszego rocznika, z dostawą do maja 2024. Gospodarze zaprezentują także bogatą ofertę kamperów i przyczep używanych, objętych 2-letnią gwarancją.

Campery Złotniccy na targach Caravans Salon 1

– Co istotne, mowa o gwarancji Campery Złotniccy, a nie popularnej na rynku gwarancji ubezpieczeniowej firmy zewnętrznej. Szczegółowe warunki naszej gwarancji chętnie zaprezentujemy na targach wszystkim zainteresowanym klientom – zapowiadają właściciele firmy, podkreślając, że wszystkie oferowane przez Campery Złotniccy samochody używane przechodzą szczegółowe badanie techniczne oraz są w 100% sprawne i gotowe do sezonu. – Pośród dostępnych kamperów każdy znajdzie taki, który spełni jego oczekiwania. Oferujemy pojazdy na każdą kieszeń, w każdym wieku, ale zawsze w doskonałym stanie technicznym. 

O stan floty na bieżąco dbają firmowi fachowcy, pracujący na co dzień w serwisie pojazdów kempingowych. Ich obecność to gwarancja, że ewentualne uszkodzenia bądź usterki, o które zwłaszcza w trakcie sezonu nietrudno, naprawiane są praktycznie od ręki. To również oni doposażają oferowane pojazdy w klimatyzację, markizy, bagażniki, solary czy kamery cofania. Z ofertą serwisu również będzie można zapoznać się na stoisku firmy w Poznaniu.

– Oferujemy również pełen zakres napraw blacharsko-lakierniczych dla pojazdów kempingowych. Mamy własny zakład wyspecjalizowany w takich naprawach – dodają przedstawiciele firmy, dodając, że na czas naprawy każdy klient może liczyć na pojazd zastępczy.

Klienci chcący przetestować auto przed zakupem, mogą wynająć je na 3 dni za darmo. Warto wspomnieć również o tym, że w cenie wynajmu kampera dostajemy komplet wyposażenia, meble, naczynia, gaz, płyny itd., a wszystkie auta przystosowane są do warunków zimowych i ubezpieczone.

Dopiero zaczynasz przygodę z caravaningiem? Odwiedź stoisko firmy na Caravans Salon i poproś o pomoc i wskazówki – gospodarze chętnie doradzą i podzielą się swoimi doświadczeniami z podróży. Również na targach w Poznaniu będzie można dokonać zakupu kamperów Etrusco w leasingu 103,5% – oferta będzie ważna tylko podczas trwania Caravans Salon. Zapraszamy w imieniu gospodarzy!

Campery Złotniccy na targach Caravans Salon 2


Krzysztof Dulny 24.10.2023 zdjęć 7
Artykuł powstał we współpracy z marką Campery Złotniccy
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News