artykuły

przeglad-rynkuPRZEGLĄD RYNKU
ReklamaBilbord - Camper Caravan Show Expo 2023
Box bagażowy Minnid dla fanów caravaningu

Box bagażowy Minnid dla fanów caravaningu

Czas czytania 1 minuta

Propozycja austriackiej firmy miała swój debiut podczas targów Caravan Salon 2022. Ten 320-litrowy pojemnik ma fronty wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego i zamek błyskawiczny z zabezpieczeniem antykradzieżowym.

Nie tylko kubatura robi wrażenie, ale także stabilność propozycji podczas jazdy. Nawet przy wietrze i opadach śniegu nie musisz się martwić o swój bagaż – przekonują pomysłodawcy z austriackiej firmy GA Actuation Systems GmbH. I nic dziwnego, ponieważ box bagażowy Minnid jest przymocowany do dwóch mocnych ramion nośnych systemu e.hits. Otóż fundamentem najnowszej propozycji jest zintegrowany z punktami nośnymi pojazdu nośnik tylny – konstrukcja o wadze 55kg, której nośność to aż 150 kg. Taki stelaż odchylany na bok gwarantuje oczywiście dostęp do tylnych drzwi w kampervanach.

Wracając skrzynki bagażowej - ta waży19 kg i ma wymiary: 1660x430x560 mm. Box bagażowy Minnid ma poręczne uchwyty i tkaninę, która po odpięciu zamków błyskawicznych gwarantuje swobodny dostęp do wnętrza. Producent zapewnia, że tkanina w kolorze antracytowym jest trwała, bo identyczną wykorzystuje się na zadaszenia kabrioletów. I odporna na zabrudzenia.

Producent ma też propozycję, która pozwala za takim bagażnikiem przewozić nawet dwa rowery. Wystarczy doposażyć się w odpowiedni zestaw przedłużający i akcesoria mocujące.

Fot. R. Dobrowolski i materiały GA Actuation Systems GmbH


Rafał Dobrowolski08.09.20220 zdjęć 1
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News