artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Kamper Benimar Mileo 261
Kamper Benimar Mileo 261

Uniwersalny, praktyczny, dla pary: Benimar Mileo 261

Czas czytania 3 minuty

Ten kamper gra drugoplanową rolę podczas caravaningowych podróży. Nie wyróżnia się wyglądem czy funkcjonalnościami, ale za to oferuje dobrą jakość, sprawdzoną bazę i rozsądny pułap cenowy. Oto Benimar Mileo 261.

Ten kamper gra drugoplanową rolę podczas caravaningowych podróży. Nie wyróżnia się wyglądem czy funkcjonalnościami, ale za to oferuje dobrą jakość, sprawdzoną bazę i rozsądny pułap cenowy. Oto Benimar Mileo 261. 

Hiszpański producent pokonał długą drogę, by kampery marki Benimar wyglądały tak dobrze. Samochód z zewnątrz zyskał dodatkowe przetłoczenia i naklejki. Wyróżnia się zwłaszcza tył pojazdu, w którym połączono linię świateł i narożników. Całość prezentuje się niezwykle elegancko. Benimar swojego uroku nie traci też w środku. Tutaj do dyspozycji oddano kontrastowe wnętrza, w których dominują biel i ecru. Projektanci nie zapomnieli o dużej liczbie okien, które wpuszczają do środka promienie słoneczne, dzięki temu poczucie przestronności jest o wiele większe niż u konkurentów. Mileo 261 bazuje na sprawdzonym Fiacie Ducato. Pod maską pracuje jednostka 2,3 l, kt.ra została sprawdzona przez wielu użytkowników. Cechuje ją niska awaryjność i dostępność części w dosłownie każdym zakątku Europy. To bardzo ważna informacja. Nigdy nie wiemy, gdzie przytrafi się nawet drobna usterka. Wówczas docenimy prostą konstrukcję fiata. Układ natomiast, pomimo że producent podaje 4 miejsca do jazdy, jest przeznaczony raczej dla pary lub rodziny z dzieckiem. Z tyłu mamy do dyspozycji 2 pojedyncze łóżka z możliwością ich połączenia, pod nimi natomiast nie zabrakło szuflad i dużej szafy na ubrania. Przez sprytnie schowane z tyłu drzwiczki można dostać się do garażu bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz pojazdu. Toaleta i kabina prysznicowa to jedno pomieszczenie, ale tę drugą możemy oczywiście oddzielić od reszty. Miejsca nie zabraknie nawet dla dorosłego. Pojemniki na wodę mają po 120 i 105 l pojemności, odpowiednio na czystą i szarą. Za ogrzewanie wnętrza i podgrzewanie wody odpowiedzialny jest gazowy system o mocy aż 4000 W. Każdego Benimara Mileo możemy w łatwy sposób przygotować do najcięższych warunków zimowych.

Uniwersalny, praktyczny, dla pary: Benimar Mileo 261 1

ReklamaUniwersalny, praktyczny, dla pary: Benimar Mileo 261 2
Mileo 261 jest kamperem półzintegrowanym i stosunkowo krótkim – o 699 cm długości. Podróżowanie nim nie będzie więc ani drogie, ani skomplikowane. Salon natomiast, przy wysokości 289 cm, mieści nawet 6-osobową załogę i ich gości. Dwie kanapy face-to-face, obrotowe przednie fotele oraz dodatkowa kanapa tworzą bardzo dużą przestrzeń wypoczynkową. To tam jesteśmy też w stanie stworzyć miejsce do spania w rozmiarze 74 x 191 cm. Zmieści się tam nawet osoba dorosła, dziecko nie będzie miało żadnego problemu z wygodnym spaniem. Benimar Mileo 261 w stanie gotowym do jazdy waży 3031 kg. Na liście opcji znajdziemy mocniejszy silnik (160 KM) oraz 9-biegowy „automat”. Warto rozważyć gotowe pakiety: zimowy, poprawiający wygląd zewnętrzny i wewnętrzny oraz „Northautokapp”. W ten sposób możemy zaoszczędzić nawet kilka tysięcy euro, a przy okazji zyskać nowe funkcjonalności.


Bartłomiej Ryś28.09.2021 zdjęć 12
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News