artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
To nie statek kosmiczny – to modułowa przyczepa kempingowa

To nie statek kosmiczny – to modułowa przyczepa kempingowa

Czas czytania 2 minuty

Po „zielonym” kampervanie G1 firma Grounded prezentuje kolejny niezwykły projekt. Aerodynamic Towable (AT) to zaprojektowana w celu poprawy wydajności i zasięgu pojazdu elektrycznego, modułowa przyczepa kempingowa, której premiera przewidziana jest na rok 2025. Preorder już wystartował.

Prawda, że ten futurystyczny projekt robi wrażenie? Uwagę zwraca przede wszystkim chowany na czas holowania dach. W tym trybie smukła, opływowa sylwetka przyczepy zmniejsza opór, ułatwiając ciągnięcie i oszczędzając na paliwie. Jej kompaktowy rozmiar i lekka konstrukcja oznaczają, że jest łatwa do przechowywania i manewrowania, co pozwala z łatwością podróżować nawet do najbardziej odległych miejsc.

W trybie kempingowym, po podniesieniu dachu, przyczepa zachwyca przestronnym wnętrzem, które obejmuje w pełni funkcjonalną kuchnię, wygodną część sypialną i przestronną jadalnię, zapewniając wszelkie wygody domu na świeżym powietrzu. Wysokość wnętrza po całkowitym podniesieniu dachu to ok. 2 metry. Duże dookolne okna wypełniają część dzienną światłem, zapewniając jednocześnie 360-stopniowy widok na otoczenie.

Producent planuje zastosować zaawansowane materiały kompozytowe, dzięki którym przyczepa będzie zarówno trwała, jak i lekka, co z kolei pozwoli na bezpieczne i komfortowe podróżowanie po każdym terenie. Zapożyczone z kampera G1 modułowe wyposażenie pozwala wybrać dokładnie te meble, które chcesz mieć w swoim samochodzie, ale również manipulować układem przyczepy w zależności od potrzeb. Producent zaoferuje również usługę doposażenia, w ramach której będzie można wymienić wybrane komponenty na nowe. Pojawi się potrzeba zamontowania dodatkowych łóżek? A może zechcesz przeprojektować jadalnię, dokładając do niej kolejne miejsca siedzące? Możliwości zdają się nieograniczone.

ReklamaTo nie statek kosmiczny – to modułowa przyczepa kempingowa 1
Choć przyczepa Aerodynamic Towable pozostaje na wczesnym etapie rozwoju, można już składać na nią zamówienia, wpłacając w pełni zwrotną kaucję w wysokości 100 dolarów. Zamówienia można składać w tym miejscu.


Krzysztof Dulny 22.05.2023 zdjęć 3
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News