artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Stylowe, funkcjonalne według twoich wytycznych kampervany Mecco Camp

Stylowe, funkcjonalne według twoich wytycznych kampervany Mecco Camp

Czas czytania 2 minuty

Masz wizję kampera idealnego – takiego, który spełni wszystkie twoje oczekiwania? Zleć realizację projektu firmie Mecco Camp, która ma już na swoim koncie wiele niestandardowych zabudów. Aranżacja i realizacja stylowych zabudów, ale też doposażanie pojazdów i ich dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników – to trzon oferty sieradzkiego realizatora.

„W Mecco Camp wykonamy zabudowę turystyczną na Waszym samochodzie zgodnie z Waszymi indywidualnymi życzeniami i potrzebami” – zachęca wykonawca. Decydując się na niepowtarzalnego kampervana, mamy do dyspozycji 3 podstawowe warianty. Są to oczywiście jedynie sugestie, które można poddawać dalszej modyfikacji zgodnie z potrzebami i pomysłami zlecającego. Niemniej każda z wyjściowych propozycji ma określony charakter, na przykład: w pierwszym wariancie „bezłazienkowym” zyskujemy dodatkową dużą szafę, elementy boho i otwartą linię kuchni, w drugim – łazienkę, ciekawy układ szuflad i mnóstwo prawdziwego drewna.
Pod względem technologicznym Mecco opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach izolacyjnych. W zabudowach znajdziemy ocieplenie ścian i sufitu za pomocą pianki kauczukowej, paroizolację matą termoizolacyjną Alufox o grubości 5 mm, wzmocnienie sklejką wodoodporną oraz trzycentymetrowy styrodur w podłodze wraz z 12-milimetrową płytą OSB.
Mecco Camp ma bogate doświadczenie w realizacji zabudów na bazie takich modeli pojazdów, jak Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Ford Transit czy Mercedes Sprinter. Jednym z ostatnich projektów jest zabudowa na bazie Iveco, wyposażona w specjalnie zaprojektowany garaż na quada lub motocykl. Zdjęcia tej i wielu innych realizacji można znaleźć na stronie internetowej Mecco Camp.
Dodajmy, że firma oferuje nie tylko zabudowę kamperów, ale również doposażenie pojazdów w różne dodatki i ulepszenia. Zestawy fotowoltaiczne, które umożliwią wykorzystanie energii słonecznej, ogrzewanie, które zapewni komfort termiczny w chłodniejszych okresach, resory pneumatyczne, które poprawią stabilność i wygodę podczas podróży... – dokonywane przez Mecco Camp modyfikacje sprawią, że podróż kamperem będzie jeszcze bardziej komfortowa.

Meccocamp.eu

Artykuł pochodzi z numeru 4 (112) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator08.11.20230
Artykuł powstał we współpracy z marką Mecco Camp
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News