artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Przyczepy kempingowe Weinsberg - zwrotne i kompaktowe

Czas czytania 2 minuty
Przyczepy kempingowe Weinsberg - zwrotne i kompaktowe

Dla tych, którzy nie szukają długich, wieloosobowych przyczep, firma 2N-Everpol również coś przygotowała. W Poznaniu będzie można zaznajomić się z pojazdami marki Weinsberg – modelem 550 UK, który jest nowością na 2016 rok, a także modelem 480 EU.

Marka Weinsberg wyprodukowała przyczepę w układzie nigdy wcześniej niespotykanym! Nowością na ten rok jest model 550 UK, który obok łóżka małżeńskiego w tyle przyczepy ma łóżko piętrowe dla dwojga dzieci. Całość oddzielona jest kurtyną i stanowi sypialnię dla czworga podróżujących.

W przedniej części przyczepy znajduje się dodatkowo sofa w kształcie litery „U”, która po rozłożeniu zapewnia wygodne miejsce do spania dla kolejnych dwóch osób dorosłych. Dzięki takiemu układowi mamy mnóstwo przestrzeni użytkowej na powierzchni 12,5 m².

Wśród zalet modelu 550 UK należy wymienić również nowoczesny wygląd zewnętrzny, bardzo dobrą jakość wykonania, przedsionek i meble kempingowe w cenie!

Zwrotna, przytulna, wygodna

Z kolei model 480 EU ma doskonałe proporcje kompaktowej przyczepy dla 4 osób. Dzięki szerokości 232 centymetrów przyczepa jest łatwa do transportu i ma optymalną aerodynamikę w czasie jazdy. Jednoosiowa konstrukcja zapewnia łatwe manewrowanie w przypadku ograniczonej przestrzeni na kempingu.

W środku znajdziemy dwa wygodne łóżka pojedyncze z możliwością ich połączenia, co tworzy do wypoczynku powierzchnię o wymiarach 198×213 centymetrów. Dodatkowe miejsce relaksu bądź snu zapewnia sofa w kształcie litery „U”, która po rozłożeniu daje łóżko o wymiarach 198×137 centymetrów.

ReklamaPrzyczepy kempingowe Weinsberg - zwrotne i kompaktowe 1
Wnętrze oferuje również aneks kuchenny z lodówką zasilaną na gaz i prąd, łazienkę z prysznicem, ogrzewanie powietrza i wody, powiększony zbiornik wody, rolety i moskitiery we wszystkich oknach oraz drzwiach wejściowych.

Całość z przyczepą tworzy przedsionek o głębokości 240 centymetrów ze stelażem, składany stół turystyczny i cztery krzesła kempingowe. Pojazd jest praktycznie gotowy do jazdy!

Przyczepy kempingowe Weinsberg - zwrotne i kompaktowe 2

opr. JZ

Artykuł pochodzi z numeru 1 (70) 2016 Polskiego Caravaningu


Administrator22.12.2018
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News