artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper zacznij zarabiac

Pół-zintegrowany kamper Chausson dobrą opcją na lato i zimę

Czas czytania 4 minuty
Pół-zintegrowany kamper Chausson dobrą opcją na lato i zimę
Kamper w połowie zintegrowany z kabiną Forda (na zdjęciu) lub Fiata mierzy niecałe 7 metrów długości. 

Krótko przed ubiegłorocznymi targami Caravan Salon francuski producent kamperów Chausson zyskał kolejnego autoryzowanego dilera koncernu Trigano. Wybór padł na firmę TRANSA-M z Pszczyny. Z myślą o najbliższym sezonie rekomendowanym modelem dla fanów caravaningu jest półintegra 628EB.

Jeżeli podczas swoich podróży tęsknicie za swoim dużym i wygodnym łóżkiem, ten model będzie dla was idealny. Centralnie umieszczone łoże małżeńskie z funkcją easy-bed to idealne rozwiązanie, łączące przestronność sypialni z garażem o regulowanej wysokości. Zastosowanie oddzielnych pomieszczeń na toaletę z umywalką oraz prysznic zwiększyło komfort korzystania w strefie sypialni, która sąsiaduje z pomieszczeniami sanitarnymi. Drugie łóżko – opuszczane z podsufitki, znajdziemy w części mieszkalnej. Rozwiązanie to docenimy podczas podróży z dziećmi lub przyjaciółmi, których zabraliśmy na weekend za miasto. Komfort noclegu gwarantuje przy tym intymność tak zaaranżowanej na postoju sypialni.

Wspomnieliśmy o podróży 

w większym gronie. Dzięki możliwości rejestracji pojazdu dla pięciu osób Chausson 628EB jest optymalną propozycją dla posiadaczy prawa jazdy kat. B, którzy nie chcą rezygnować z uroków caravaningu podczas rodzinnych podróży. Nowoczesny design zastosowany w nowych modelach francuskiego producenta wtapia się w aktualne światowe trendy. Wysokiej jakości materiały oraz szeroka gama kolorystyczna wykończenia wnętrz powoduje, że każdy może skomponować sobie wersję pozwalającą poczuć się w 628EB jak u siebie w domu.

ReklamaPół-zintegrowany kamper Chausson dobrą opcją na lato i zimę 1
Uwagę zwracają m.in. kuchenne szuflady z zaawansowanym systemem otwierania i zamykania oraz energooszczędna technologia oświetlenia LED. Na postoju docenimy unikalną klapę serwisową. Techni Box skrywa dostęp do zestawu bezpieczników, wlewu wody, zaworu spustowego wody szarej – wszystko to zgrupowano w jednym miejscu. Jeszcze większą sensację na postoju wzbudzi wysuwany stelaż, który na czas podróży skrywa w idealnym porządku piekarnik z rusztem i akcesoria do grillowania potraw!

Rekomendowany kamper powinien cieszyć fanów zimowego caravaningu. Chausson od lat szczyci się najlepszymi walorami izolacyjnymi poszyć zabudowy kamperów. Ponadprzeciętna grubość dachu (54,5 mm) i grubość podłogi (63,5 mm) stawia wszystkie modele w rzędzie najlepiej przystosowanych do zimowej turystyki. Dzięki zewnętrznej powłoce wykonanej z tworzywa są wybitnie odporne na jedno z większych zmartwień posiadaczy pojazdów garażowanych pod chmurką, czyli grad. Przymierzających się do zakupu „domu na kołach” na pewno zainteresuje fakt, że francuski producent od niedawna udziela na szczelność konstrukcji 7 lat gwarancji. Wszystko to za sprawą technologicznie zaawansowanego poszycia kompozytowego o nazwie IRP (skrót od: Insulation, Resistance & Protection), które zapewnia jeszcze lepszą izolację, a przede wszystkim – większą wytrzymałość i lepszą ochronę przez zniszczeniem. I jeszcze jedno. Jak każdy kamper ze stajni Chausson, także i tu zabudowa może bazować na podwoziu z kabiną Fiata Ducato lub Forda Transita. Jaki wybierzemy i jaki poziom wyposażenia skonfigurujemy ostatecznie – wszystko to zależy od preferencji fanów motoryzacji i oczekiwanego komfortu.

ReklamaŚT2 - motorshow 06.02-07.04
Transa-M

Artykuł pochodzi z numeru 1 (70) 2016 Polskiego CaravaninguAdministrator12.12.2018 zdjęć 2
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News