artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia zadzwon

Nowości marki Fendt na Caravan Salon 2017 [FILM]

Czas czytania 2 minuty
Nowości marki Fendt na Caravan Salon 2017 [FILM]

Kontynuujemy prezentację poszczególnych marek i ich nowych produktów, jakie zaprezentowali na niemieckich targach Caravan Salon. Tym razem skupimy się na marce Fendt, która „pracuje” przy firmie Hobby. Na targach zaprezentowano kilka nowości.

Przede wszystkim pokazano nową przyczepę z serii Brillant - najbardziej luksusowej, jaka jest dostępna w ofercie producenta. W poniższym filmie możecie zwrócić uwagę na nowe rozwiązanie w kwestii gospodarowania miejscem przy aneksie kuchennym w momencie, kiedy go nie używamy.

Nowości marki Fendt na Caravan Salon 2017 [FILM] 1Kompletną nowością jest przyczepa Bianco Emotion 445 FH, która została po raz pierwszy zaprezentowana właśnie podczas targów Caravan Salon w Düsseldorfie. Jak przyznają sami przedstawiciele marki, została ona skierowana przede wszystkim do młodych adeptów karawaningu. Cechuje się dużą przestrzenią dzienną i wielofunkcyjnym garażem, w którym bez problemu przetransportujemy nie tylko np. rowery, ale też różne urządzenia sportowe - rzecz niezbędna dla młodych ludzi przy wyjazdach na letni wypoczynek.

Podwyższone, podwójne łóżko dla dwóch osób można złożyć podczas podróży i tym samym uzyskać więcej miejsca w garażu. W tylnej kuchni znajdziemy wszystko, czego oczekujemy od przyczepy kempingowej.

Nowości marki Fendt na Caravan Salon 2017 [FILM] 2

Wyposażenie przyczepy to szereg różnych rozwiązań dodatkowych takich jak zewnętrzny prysznic, dwa, bardzo duże okna boczne, ogrzewanie gazowe Truma Combi 4 z CP Plus i iNet, zintegrowany kocioł wodny (10 litrów), możliwość sterowania ogrzewaniem za pomocą smartfona i różne możliwości doboru mebli i obić tapicerskich. 

ReklamaŚródtekstowy - Camper Caravans Salon 2023 16.08-29.10 Sebastian
Cena tego modelu zaprezentowanego na targach to 21.850 Euro.


Administrator02.09.20172
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News