artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper

Nowa moda wśród producentów? Premiera Opla Vivaro Life

Czas czytania 1 minuta
Nowa moda wśród producentów? Premiera Opla Vivaro Life
 fot. Opel

12 września startuje jedno z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych w Europie - Międzynarodowa Wystawa Samochodowa (IAA) we Frankfurcie. To właśnie tam premierowo zostanie zaprezentowany Opel Vivaro Life - wielofunkcyjny kamper na bazie vana. Jeszcze przed prezentacją możemy zobaczyć, jak wygląda na pierwszych zdjęciach udostępnionych przez producenta.

Trudno powiedzieć o dokładnym wyposażeniu tego małego kampera. Wiadomo, że w standardzie fotele w drugim rzędzie będą obrotowe i przesuwane a kanapę w trzecim będzie można w łatwy sposób przekształcić w wygodne łóżko. Opcje to mocno przyciemniane szyby, składany stolik oraz dodatkowe ogrzewanie postojowe.

Co więcej? Vivaro Life to pełne wykończenie wnętrza z oświetleniem LED oraz porty USB i gniazda 220 V. Klimatyzacja, czujniki parkowania i wiele innych elementów będzie oferowane w standardzie. Przednie fotele będą regulowane aż w 6 kierunkach.

Multimedia to 7-calowy, dotykowy ekran, przyciski na kierownicy, sterowanie głosowe, nawigacja i cyfrowy moduł łączności. 

Więcej informacji poznamy tuż po oficjalnej premierze modelu we Frankfurcie. Administrator08.09.20171 zdjęć 4
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News