artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Model N126
Model N126

Niewiadów wciąż na topie. Ikona polskiego caravaningu i lider sprzedaży

Czas czytania 2 minuty

Stawiamy dolary przeciwko orzechom, że nie ma pośród czytelników „Polskiego Caravaningu” nikogo, kto nie kojarzyłby kultowej „N-ki”. Produkowana w Niewiadowie od 1973 roku N126 to obiekt kultu – przyczepka, od której wielu z nas zaczynało przygodę z caravaningiem, niezmiennie budząca ogromną sympatię na polach kempingowych czy zlotach. Stojąca za jej sukcesem firma zamknęła kolejny kwartał z tytułem lidera sprzedaży w rejestracji nowych przyczep.

Dobre wyniki to zasługa m.in. sentymentu, jakim darzy markę stale rosnące grono fanów. Znana również poza granicami naszego kraju „niewiadówka” stała się ikoną polskiego caravaningu. Zakład zatrudnia ponad 400 osób, produkując rocznie od 1000 do 1200 przyczep kempingowych, w zależności od zapotrzebowania rynku. Aktualna oferta obejmuje 17 modeli – od lekkich serii N126 czy Sprint/Sport o masie do 750 kg, po duże rodzinne modele N-Cross i N-Cross Max.
Jednak Niewiadów to nie tylko przyczepy kempingowe. W ofercie znajdziemy też przyczepy towarowe, podłodziowe, lawety, furgony, przyczepy do przewozu zwierząt i chłodnie. Bez względu na przeznaczenie, konstrukcje z Niewiadowa znajdują odbiorców zarówno w Polsce, jak i za granicą. Oprócz rynków Unii Europejskiej, Serbii i Bośni firma eksportuje przyczepy także do Japonii, Nowej Zelandii oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Stałe poszerzanie rynków zbytu świadczy o wysokiej jakości oferowanych produktów i zaufaniu, jakim darzą firmę klienci na całym świecie.
– Jednym z kluczowych elementów naszego sukcesu jest słuchanie opinii klientów – podkreślają przedstawiciele Niewiadowa. – Jesteśmy otwarci na ich sugestie i w miarę możliwości wprowadzamy je w życie. Dzięki temu nasze przyczepy zyskały nowoczesny design, który jest doceniany przez klientów. Zmiany, jakie zaszły na przestrzeni ostatniego roku, spotkały się z pozytywnym odbiorem i przyczyniły do wzrostu zainteresowania naszymi produktami.
Niewiadów po kilkunastu latach nieobecności wrócił na salony. W ubiegłym roku firma obecna była na targach caravaningowych w Poznaniu, dzieląc stoisko ze wszystkimi krajowymi dealerami – w tym roku ma być podobnie.
A skoro już wspomnieliśmy o pośrednikach, dodajmy, że Niewiadów realizuje sprzedaż swoich przyczep wyłącznie poprzez autoryzowanych dealerów: www.niewiadow.pl/siec-sprzedazy.
– Dzięki współpracy z profesjonalnymi dealerami nasi klienci mogą liczyć na wysoką jakość obsługi oraz wsparcie na każdym etapie zakupu – dodają przedstawiciele fabryki. Swoją wdzięczność kierują również do wiernych fanów „niewiadówek”. – To dzięki wam nasza marka może się rozwijać i osiągać kolejne sukcesy. Wasze zaufanie i lojalność są dla nas nieocenione.

Artykuł pochodzi z numeru 3 (117) 2024 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator21.06.2024 zdjęć 8
Artykuł powstał we współpracy z marką Niewiadów
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News