artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Camper Caravan Show 22.08-02.10 Sebastian
Mitsubishi Delica 4x4 - wymarzony bus wyprawowy [VIDEO]

Mitsubishi Delica 4x4 - wymarzony bus wyprawowy [VIDEO]

Znacie ekipę „Busem przez Świat”? Prowadzą bloga, nagrywają materiały video na YouTube, prezentowali się podczas targów Camper&Caravan Show w Nadarzynie. Teraz pokazali światu nowość, czyli własnoręcznie przerobionego Mitsubishi Delicę w wersji „kamper” i z napędem 4x4. Zobaczcie materiały video.

Naszym najnowszym nabytkiem jest Mitsubishi Delica (występuje też pod nazwami Space Gear, L400 czy H1) – samochód, który jest praktycznie nieznany w Polsce, a który poznaliśmy w Gruzji. Deliki pokonują tam niesamowicie trudne górskie drogi i widząc ich możliwości stwierdziliśmy, że jest to idealne auto wyprawowe. Nasze auto kupiliśmy za 17500 zł w 2017 roku.

Delica to skrzyżowanie busika z terenówką – jest odrobine mniejsza niż VW T3, ale dzięki napędowi na 4 koła i wyższemu zawieszeniu wyjedzie z każdego błota.

Auto jest wystarczająco duże w środku, żeby zmieścić zabudowę i pełnowymiarowe łóżko. O ile VW T3 dało się podróżować w 5-6 osób, to tutaj na dłuższe wyprawy nie wybrałbym się większą ekipą niż 4-osobowa (choć w Gruzji przez prawie miesiąc jeździliśmy w 7 a momentami nawet w 8 osób z bagażami – ale było ciasno).

Więcej o tym aucie można przeczytać na blogu: https://www.busemprzezswiat.pl/2020/08/mitsubishi-delica-4x4-prezentacja-auta/


Bartłomiej Ryś28.08.20200