artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Małe, ale niezawodne. Przyczepki kempingowe TomPlan

Małe, ale niezawodne. Przyczepki kempingowe TomPlan

Czas czytania 3 minuty

Na łamach „Polskiego Caravaningu” piszemy o dużych, luksusowych przyczepach kempingowych, w produkcji których prześcigają się światowe koncerny, ale nie zapominamy też o tych mniejszych. Taką niepozorną, choć na pewno wartą uwagi konstrukcją są przyczepki polskiej firmy TOMPLAN, które zdobyły zaufanie klientów nie tylko na rynku rodzimym, ale także za granicą. 

Ich popularność nie dziwi. Są wygodne, trwałe, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów – skromne rozmiarami, ale za to niezwykle mobilne. Przyjrzyjmy się im bliżej. 

Poznajcie Tommy'ego 

Firma oferuje dwa główne modele przyczepek: Tommy oraz Mini Tommy. Ich niekwestionowanym atutem jest dopuszczalna masa całkowita poniżej 750 kg, dzięki czemu może z nimi jeździć każda osoba z prawem jazdy kategorii B. Co więcej, przyczepy TOMPLAN są zwolnione z corocznych przeglądów technicznych, co dodatkowo ułatwia ich użytkowanie. Tommy, choć to przyczepa niewielka, spełnia potrzeby większości podróżujących. To niezwykle funkcjonalny, wyposażony w wiele udogodnień domek na kołach, w którym nie zabrakło części sypialnianej i kuchennej – dostępny w wersji z łazienką (model TK 30 TL) lub bez niej (TK 30). Przyczepa wyposażona jest także w ogrzewanie, co docenią wszyscy miłośnicy podróżowania poza sezonem letnim, w chłodniejsze dni. 
Mniejszą wersją jest Mini Tommy. To idealne rozwiązanie dla caravaningowców, którzy stawiają na minimalizm. Przyczepka dostępna jest w dwóch wersjach – podstawowej (TMC 25.00), bez wyposażenia, oraz pełnej (TMC 25.01), z dodatkowym aneksem kuchennym. 
Dodajmy, że zarówno przyczepa Tommy, jak i Mini Tommy pozwalają na zamontowanie dedykowanych przedsionków ze stalową konstrukcją. Przedsionki te znacząco zwiększają przestrzeń wypoczynkową przyczep kempingowych i są dostępne jako osobna opcja zakupu.

Materiały i technologie 

Przyczepki kempingowe TOMPLAN wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują trwałość i niezawodność. Do produkcji wykorzystuje się warstwowe płyty izotermiczne typu sandwich. Zamiast drewna w szkielecie przyczep zastosowano z kolei lekkie materiały z recyklingu. To wszystko przekłada się nie tylko na trwałość, ale także redukuje wagę przyczepy, co z kolei poprawia aerodynamikę i wygodę podczas jazdy. 
Dodatkowo przyczepy TOMPLAN dostępne są w wersjach niehamowanych i hamowanych, co daje możliwość wyboru odpowiedniego modelu z układem wspomagającym hamowanie zestawu jezdnego. Wyposażone są także w hamulec najazdowy, zapewniając większe bezpieczeństwo podczas postojów. 

Gwarancja i wsparcie 

Podsumowując, jeśli szukasz przyczepy kempingowej, która łączy niewielkie wymiary, wygodę, jakość i niezawodność na długie lata, te oferowane przez TOMPLAN będą strzałem w dziesiątkę. Dodajmy, że wszystkie modele objęte są 2-letnią gwarancją. Producent zapewnia ponadto wsparcie posprzedażne dla swoich klientów, którzy mogą liczyć na pomoc i doradztwo w przypadku jakichkolwiek problemów czy pytań dotyczących użytkowania przyczepy. 

tomplan.eu

Artykuł pochodzi z numeru 4 (112) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator15.11.2023
Artykuł powstał we współpracy z marką TOMPLAN
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News