artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper
Lekkie przyczepy wyprawowe to ich specjalność

Lekkie przyczepy wyprawowe to ich specjalność

Czas czytania 3 minuty

Nazywając je „namiotami na kołach”, nie oddajemy im sprawiedliwości. Przyczepki typu teardrop to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie potrzebują zabierać w podróż całego domu, a wystarczy im komfortowa, mobilna sypialnia dla dwojga. Tego typu konstrukcje oferuje m.in. Everest.

Firma szczyci się największym na rynku polskim asortymentem lekkich przyczep kempingowych. Pisząc „lekkich”, mamy na myśli naprawdę lekkie konstrukcje, których waga zaczyna się już od 350 kg. Ta wartość pozwala holować przyczepę również mniejszym pojazdom, a nie tylko tym większym z mocnym silnikiem.
I dokładnie taką konstrukcją jest Caretta 1500 – stylowa kompaktowa przyczepa kempingowa wykonana w technologii sandwich. Dzięki grubej, 30-milimetrowej izolacji nie będzie się nagrzewać latem, a jesienią pozostanie ciepła. Wewnątrz znajdziemy szerokie łóżko oraz szafki na ubrania i przybory, na zewnątrz – aneks kuchenny. To udogodnienia, o których możemy zapomnieć, decydując się na nocleg w namiocie. Z tą formą wypoczynku prezentowaną przyczepę łączy jedno – bliskość natury.
„Tysiącpięćsetka” homologowana jest do rejestracji na terenie całej Europy, a jej dopuszczalna masa całkowita to 750 kg. Nieco cięższa (dmc 1000 kg) i droższa jest ta w wersji off-road, przeznaczona do coraz popularniejszej turystyki poza utwardzonymi szlakami. Przyczepa stanowi doskonałe uzupełnienie pojazdu typu off-road, zapewniając nocleg wszędzie tam, gdzie nie dałbyś rady dojechać z jej tradycyjną wersją. Wzmocniona rama, stabilizator jazdy AKS, bagażnik dachowy i zewnętrzny prysznic, a ponadto wszystko to, co ma caretta w wersji 1500 – tak solidną i wyposażoną przyczepkę możesz zabrać nawet w najbardziej wymagający teren.

ReklamaŚródtekstowy 1 - ubezpieczenia assistance
W ofercie Everest znajdziemy również większe konstrukcje, w tym 4-osobową Carettę Uncle i popularną Mini Camp – wszystkie wykonane są z najwyższej jakości komponentów dostarczanych przez sprawdzonych producentów.
Dodajmy, że firma jest liderem w sprzedaży najnowszych modeli z Fabryki Niewiadów. – Działając jako autoryzowany przedstawiciel marki od 2017 r., sprzedaliśmy już setki n-crossów dla 3 i 4 osób, ntl-sportów, n-crossów mini czy popularnych „enek” – dodają przedstawiciele firmy Everest.

Lekkie przyczepy wyprawowe to ich specjalność 2

Lekkie przyczepy wyprawowe to ich specjalność 3

Artykuł pochodzi z numeru 1 (109) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator28.04.20230
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News