artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Kampervan na maksa. Adria Twin Max w trzech odsłonach

Kampervan na maksa. Adria Twin Max w trzech odsłonach

Czas czytania 2 minuty

Adria Twin od dawna stawiana jest jako wzór konwersji furgonu. Jako pierwsza wprowadziła koncepcję otwartej przestrzeni mieszkalnej z panoramicznym oknem dachowym i innymi niuansami, jak choćby łazienka z obrotową ścianą. Co do puli innowacji dokłada nowa Adria Twin Max?

Podczas ubiegłorocznych targów w Düsseldorfie pojazd zaprezentowany został jako projekt koncepcyjny, by obecnie dzierżyć status „gotowego do produkcji”. Twin Max to propozycja Adrii na sezon 2023-2024, na którą już teraz można składać zamówienia.
Dostępny w 5 kolorach nadwozia Twin Max to pierwszy model Adrii na bazie MAN-a TGE, dostępny w 2 długościach (6,84 i 5,99 m) i trzech układach (680 SGX, 680 SLB i 600 SPB). Pojazd ma napęd na przednie koła, a pod jego maską pracuje 2-litrowy silnik Diesla o mocy 140 KM (opcjonalnie 177 KM). Klienci mogą wybierać między 6-biegową skrzynią manualną, a 8-biegowym automatem.
Opisywane kampervany Adrii charakteryzują się zupełnie nowym wnętrzem, z całkowicie nową kuchnią, łazienką i sypialnią, oferując maksymalny komfort podróżującym – również tym przesiadającym się z większych kamperów. Mowa bowiem o zaskakująco przestronnych pojazdach, co dotyczy również krótszej, sześciometrowej Adrii Twin Max 600 SPB.
Poszczególne modele różnią się przede wszystkim układami sypialni. Wspomniany 600 SPB oferuje rozkładane łóżko poprzeczne i kompaktową łazienkę, z kolei modele 680 SGX i 680 SLB mają podłużne łóżka oraz bardziej przestronną łazienkę z praktyczną obrotową ścianą. Dodajmy, że łóżko w modelu SGX jest elektrycznie podnoszone poniżej sufitu, dzięki czemu zyskujemy miejsce np. na 2 rowery. Jednoślady możemy przywozić również modelem SLB, w którym wzdłużne łóżka można złożyć.
Kuchnia we wszystkich modelach jest taka sama, oferuje wytrzymały blat, płytę kuchenną, zlew oraz przemyślane rozwiązania do przechowywania akcesoriów, sztućców i produktów spożywczych, jak choćby pojemne szuflady z miękkim domykiem oraz antypoślizgowe powierzchnie. Standardowo wyposażona jest w chłodziarkę o pojemności 90 l, którą można zamienić na 138-litrową w modelach SPB i SGX.
Jak zapewnia producent, wszystkie modele Adrii Twin Max oferują najwyższy poziom komfortu. Do wyboru jest 6 tapicerek i wiele akcesoriów, w tym markiza, klimatyzacja, panele słoneczne czy system Isofix. Dostępne są także inteligentna aplikacja Adria Mach i ogrzewanie Truma Diesel.

Dystrybutor: Elcamp

Artykuł pochodzi z numeru 5 (113) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator24.11.2023 zdjęć 9
Artykuł powstał we współpracy z marką Elcamp
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News