artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - Stenaline 03.04-30.04 Sebastian
Grupa Stellantis na Caravan Salon Düsseldorf

Grupa Stellantis na Caravan Salon Düsseldorf

Czas czytania 2 minuty

W Düsseldorfie trwa najważniejsze wydarzenie branży caravaningowej w Europie. Jednym z ponad 700 wystawców targów Caravan Salon jest Grupa Stellantis, której stoisko o powierzchni 500 m2 to ekspozycja obejmującą cztery odrębne marki: Citroën, Fiat Professional, Opel i Peugeot.

Tegoroczną gwiazdą stoiska jest marka Citroën ze swoim Type Holidays. Oparty na modelu SpaceTourer kamper oferuje rozwiązania znane z najlepszych pojazdów kempingowych, w tym podnoszony dach, kanapę, którą można przekształcić w wygodne łóżko, aneks kuchenny i składany stół. Najnowsze rozwiązania „opakowane” zostały w stylowe nadwozie z karbowanej blachy, nawiązujące do kultowego dostawczaka Type H. 

Marka Fiat Professional prezentuje kampervana Ducato Van L4H2, który przedstawia niektóre z najczęściej wybieranych konfiguracji i opcji. Pojazd wyposażony jest m.in. w 9-stopniową automatyczną skrzynię biegów, reflektory full LED i radionawigację z 10-calowym ekranem dotykowym, a także zaawansowane funkcje ADAS i bezpieczeństwa, takie jak: adaptacyjny tempomat, inteligentny asystent prędkości, funkcja wykrywania senności kierowcy, system Full Brake Control, asystent pasa ruchu (Lane Control), czujnik deszczu i zmierzchu, system rozpoznawania znaków drogowych i czujnik świateł drogowych (Traffic Sign & High Beam Recognition), asystent martwego pola i alarm tylnego skrzyżowania (Blind spot assist&rear cross path detection).

Marka Peugeot prezentuje model Boxer ChassisCab L4 w kolorze białym o mocy 165 KM z bogatym dodatkowym wyposażeniem, takim jak skórzana kierownica, czujniki ciśnienia w oponach i przyciski sterowania radia na kierownicy. Jako atrakcyjna baza pod zabudową kamperową prezentowany jest z kolei Opel Vivaro L2 z homologacją N1, w przeciwieństwie do zwykłej wersji dostarczany bez szyn w podłodze oraz siedzeń w 2. i 3. rzędzie. Model wyposażony w 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów i silnik o mocy 180 KM przekonuje bogatym wyposażeniem oferowanym w standardzie, takim jak podgrzewane fotele, automatyczna klimatyzacja, radio DAB z 7-calowym ekranem dotykowym i tylne czujniki parkowania.

ReklamaGrupa Stellantis na Caravan Salon Düsseldorf 1
Wszystkie ww. pojazdy można oglądać na stoisku D42 w hali 16.


Krzysztof Dulny 28.08.2023
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News