artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - dethleffs 04.06-30.06 Sebastian

Grupa Elcamp na Caravan Salon. Kamper, który zachwycił wszystkich [VIDEO]

Czas czytania 2 minuty
Grupa Elcamp na Caravan Salon. Kamper, który zachwycił wszystkich [VIDEO]
 fot. Polski Caravaning

Grupa Elcamp to drugi, polski producent (po Balcampie), który pojawił się z ofertą na targach Caravan Salon w niemieckim Düsseldorfie. Prócz standardowych i dobrze znanych modeli, Elcamp premierowo zaprezentował dziennikarzom i zwiedzającym nowość, jakiej na całych targach próżno szukać. To kamper o długości zaledwie 5 metrów, na którego pokładzie znajdziemy aż trzy miejsca do spania oraz pełnowymiarową łazienkę z prysznicem i toaletą. Wow!

Ale po kolei: Elcamp na targi w Niemczech przygotował tak naprawdę aż dwie premiery. Pierwsza z nich to nowy filmik reklamowy, który skupia się przede wszystkim na nagrodzie dla kampera spod marki Globe-Traveller. Została ona przyznana na największych targach karawaningowych w Szwecji (Caravan Stockholm 2017) przez dziennikarzy z najbardziej liczących się tam czasopism na rynku. Kto został zwycięzcą? Model Voyager Z.

Warto zaznaczyć, że być może dla dużych, niemieckich koncernów byłoby to po prostu kolejne wyróżnienie, ale dla polskiej firmy, która ambitnie wchodzi na europejskie rynki, to naprawdę duża pochwała za setki godzin poświęconych na projekty i produkcję. 

W filmie zapoznajemy się pokrótce również z początkami firmy Elcamp oraz śledzimy poszczególne etapy produkcji. Warto poświęcić prawie 9 minut, bo właśnie tyle trwa produkcja. Okienko z odnośnikiem do serwisu YouTube można znaleźć poniżej.

Przejdźmy teraz do drugiej premiery, tej najważniejszej. Oto przed Wami

ReklamaŚT - biholiday 06.03-30.06 Sebastian
model Swift - 5-metrowy kamper zbudowany na bazie Fiata Talento. Jest to trzyosobowy kamper - zarówno do jazdy jak i do spania. Tak, tak - na tym stosunkowo małym pokładzie znajdą się trzy miejsca do spania i to wcale nie tylko dla tych, których wzrost nie przekracza 150 cm. Do tego kuchenka, zlewozmywak, szafki, schowki i… pełnowymiarowa łazienka z prysznicem, zlewem i toaletą. 

Rozwiązaniem zainteresowali się od razu dziennikarze z największych niemieckich czasopism. Nie brakowało również gości podczas pozostałych dni targowych.

Jak to wygląda? Jak jest cena? Jak w środku udało się zmieścić trzy miejsca do spania? Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w poniższym materiale video, który nagraliśmy na targach. Polecamy!


Administrator30.08.2017
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News