artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - Makita 01.10-31.10 Kasia
Ewolucja zamiast rewolucji

Ewolucja zamiast rewolucji

Przygotowując się do sezonu 2022, Roller Team stawia na „miękką” rearanżację swoich kamperów. Zmian doczekają się przede wszystkim pojazdy z linii Kronos i Zefiro. Jakich?

Nowa owiewka, drzwi XL we wszystkich układach, 50-milimetrowej grubości blat kuchenny, dodatkowe gniazda USB w sypialni, dodatkowe gniazdko 220 V w garażu oraz większy, 120-litrowy zbiornik wody czystej w układach face-to-face – to nowości, których doczeka się linia kamperów Kronos. To samo otrzymają kampery Zefiro, a dodatkowo: nowy tylny zderzak, aplikację Trumy w standardzie oraz iluminator 28 x 28 w toalecie. Zniknie za to kilka „niedocenianych” specyfikacji, jak choćby zewnętrzne audio, klapa podłogowa i boczna klapka.
Zarówno Kronos, jak i Zefiro doczekają się liftingu/wymiany takich elementów jak: panel wejściowy (wraz z uchwytem), ściana kuchenna, szafy, tapicerka i zagłówek w tylnym łóżku. Dodatkowe gniazdko 220 V w garażu to z kolei jedyna nowość, której doświadczą modele linii Granduca.
Jak widzicie, mowa o detalach. Producent słusznie wychodzi bowiem z założenia, że nie ma sensu poprawiać czegoś, co do tej pory się sprawdzało. A o tym, że kampery Roller Team to klasa sama w sobie, nie musimy zapewniać.

camelcamp.pl

Artykuł pochodzi z numeru 3 (100) 2021 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator21.09.20210 zdjęć 3

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 2
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW