artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord Ubezpieczenia
Eksperci prawdziwych wyzwań. TuriniVan buduje kampervany

Eksperci prawdziwych wyzwań. TuriniVan buduje kampervany

Czas czytania 2 minuty

Nie każdemu odpowiada fabryczna zabudowa oferowana przez dużych producentów pojazdów kempingowych. Wiele osób szuka rozwiązań dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb lub odpowiadających konkretnym preferencjom estetycznym. Specjaliści tworzący TuriniVan to ludzie, którzy wiedzą, że diabeł tkwi w szczegółach, i potrafią o nie zadbać. 

Zamówienia indywidualne są dopracowywane z klientem w najdrobniejszych szczegółach, a każdy element skrupulatnie konsultowany ze zleceniodawcą. W portfolio zrealizowanych projektów znajduje się cała gama niewielkich aut dostawczych, takich jak Renault Trafic, Ford Tourneo oraz VW Multivan, przebudowanych na cele kempingowe. Asortyment oferowanych pojazdów nie ogranicza się wyłącznie do gabarytów typu urban camper. Ofertę wzbogacają proporcjonalnie pełnowymiarowe pojazdy kempingowe.
W planach budowy nietypowych pojazdów firma potrafi uwzględnić niestandardowe rozwiązania, których nie znajdziemy w klasycznych realizacjach, takie jak pełnowymiarowa łazienka, o którą niezwykle trudno na tak małej przestrzeni, kuchenka mikrofalowa w zabudowie meblowej lub stworzony na zamówienie system audio. Możliwa jest taka konwersja auta, by na niewielkiej przestrzeni zapewnić wygodne warunki do podróży i noclegu dla 4 osób. Dodatkowe łóżko zamontowane jest wówczas na dachu auta.
W jednym z kampervanów na specjalne życzenie klienta została użyta luksusowa tapicerka z Porsche Macan. Zbudowane przez TuriniVan pojazdy posiadają pełną instalację wodną, grzewczą i elektryczną 12/230 V, opcjonalnie uzupełnioną o panel fotowoltaiczny. Firma może przeprowadzić również tuning wizualny przebudowywanego samochodu. 
Zabudowy meblowe mogą być zamontowane na stałe lub czasowo, z możliwością ich szybkiego demontażu. W ofercie TuriniVan znajdziemy również gotowe szafki do montażu w samochodach Volkswagen serii T4, T5 czy T6, zarówno w wersji standardowej, jak i przedłużonej, a w niedalekiej przyszłości firma planuje poszerzyć asortyment o gotowe boxy meblowe do modelu Multivan. Uwagę przykuwa jakość wykonania i użytych materiałów.

Artykuł pochodzi z numeru 4 (112) 2023 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.


Administrator14.11.2023 zdjęć 3
Artykuł powstał we współpracy z marką TuriniVan
Obserwuj nas na Google News Obserwuj nas na Google News