artykuły

prezentacje-pojazdowPREZENTACJE POJAZDÓW
ReklamaBilbord - bookingcamper

Custom Camper z Niderlandów

Czas czytania 1 minuta
Custom Camper z Niderlandów
 fot. Custom Camper

Od dawna wiadomo, że kampery są fascynujące. Nie wszyscy są jednak zadowoleni ze standardowego fabrycznego kampera i poszukują alternetywnych rozwiązań. "Holenderska" firma Custom Camper buduje pojazdy w niesamowity i oryginalny sposób.

Pomyśl o zastosowaniu 100% czystej wełny do izolacji, naturalnym filcu do wykończenia części tapicerki, pięknych certyfikowanych gatunkach drewna, drewnianym zlewie, miedzianym kranie i marmurze na podłogę. Stalowa kuchnia gazowa sprawia, że „oldschool ​​jest kompletny".

Firma Custom Camper z Holadnii chce pracować coraz bardziej ekologicznie, ich kampery są zbudowane, w przewarzającej części, z naturalnych materiałów. Efekt ich orac jest niesamowity.

Prezentowany kamper bazujący na modelu Fiata Ducato L3H2 jest pełen naturalnych materiałów. Najbardziej uderzające jest blat z litego wiązu. Miedziany zlew to piękno samo w sobie, a obramowanie okna z kafelków jest również wyjątkowe. Łóżko jest bardzo wygodne ponieważ podstawą materaca są „spodki” Frolli. Toaleta jest sprytnie ukryta i pomimo morza wolnej przestrzeni, wciąż jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania rzeczy.

Holendrzey z Custom Camper  budują w pełni użytkowe pojazdy, to nie są dzieła sztuki stworzone na pokaz ale prawdziwe samochody kempingowe, w które posiadają własny niepowtarzalny styl. Co za niesamowity projekt!