artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
Chaussonem w jesienną podróż

Chaussonem w jesienną podróż

Dzieje się ostatnio na rynku caravaningowym. Ostatni kwartał bieżącego roku zdecydowanie zachęca do tego, aby być na bieżąco z ofertą firm sprzedających pojazdy outdoorowe. Na jesienne zmiany postawiła m.in. firma CarGO!, która wprowadziła do swojej oferty pojazdy francuskiego producenta kamperów Chausson.

Wiemy już, że w 2022 roku na placach CarGO! pojawi się m.in. 5 bestsellerowych modeli Chausson, wszystkie to półintegry. Z krótkimi opisami tych pojazdów możecie zapoznać się poniżej.

Chausson 720 to model z 5 miejscami do jazdy i do spania. Pojazd wyposażono m.in. w salonkę XL oraz w elektrycznie podwieszane łóżka w przedniej i w tylnej części zabudowy. Dodatkowo model oferuje przestrzeń bagażową Easy Box, w której można swobodnie przechowywać bagaże.

Wszystkim, którzy szukają pojazdu czteroosobowego, polecamy Chausson 788. Ten model doceniany jest m.in. za dużą łazienkę (z osobną, wygodną kabiną prysznicową), a także za łóżko Easy Bed, które gwarantuje swobodną regulację wysokości.

Na placu CarGO! nie mogłoby zabraknąć jednej z propozycji Chausson, która cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi. Mowa o kamperze 777GA z dwoma pojedynczymi łózkami z tyłu pojazdu. Łóżka w razie potrzeby można połączyć w jedno duże łoże małżeńskie, dlatego kamper świetnie sprawdza się nie tylko w przypadku rodzin, ale też wspólnie podróżującej paczki przyjaciół.

Osobom, które potrzebują dodatkowej przestrzeni do przechowywania bagażu, polecamy Chaussona 644. Ten kamper wyróżnia się dużą ładownią garażową. We wnętrzu również niczego nie brak – przestronna jadalnia w rozmiarze XL, panoramiczne okno dachowe i elektrycznie sterowane łóżko to tylko kilka udogodnień, na jakie możecie liczyć.

Wszystkim poszukującym kampera dla 4 osób polecamy też Chaussona 640, z dużą kuchnią, przestronnym salonem i garażem na rowery. Pojazd będzie idealnym rozwiązaniem dla rodziny.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat samej marki i dostępnych pojazdów, polecamy zajrzeć na nowo powstałą stronę kamperychausson.pl. Znajdziecie tam wszelkie niezbędne informacje.


Krzysztof Dulny 19.10.20210

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 1
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW