artykuły

PREZENTACJE POJAZDÓW
Reklama2021 Bilbord - PKO sprawdz [3] 27.07-10.08 Kasia
Azar4 przesuwa granice caravaningu

Azar4 przesuwa granice caravaningu

Kapsuła mobilna Azar4, którą można zamontować na dowolnego pick-upa, to innowacyjny, polski produkt. Cel konstruktorów? Umożliwienie podróżowania bez ograniczeń. Kapsuła stworzona została z najlżejszych, a jednocześnie bardzo trwałych materiałów, dzięki czemu możliwa jest jazda nawet po ciężko dostępnych terenach.

Korpus kapsuły jest monokokiem, został wykonany na bazie kompozytów włókien szklanych i sklejki szkutniczej, co daje jej niezwykłą wytrzymałość i lekkość. Sprawdzi się na wszystkich najpopularniejszych modelach pick-upów. Na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia się jej nowoczesny, dynamiczny i opływowy kształt.

Dla większego komfortu podróżowania wnętrze zabudowy wyposażone zostało w urządzenia i meble przydatne podczas wypoczynku wśród natury. W środku przewidziano miejsce dla 4 osób. Kapsuła wyposażona została w sypialnię, część kuchenną, strefę dzienną, łazienkę oraz szafki i schowki. Dzięki zamiennej konfiguracji wnętrza możliwe jest dostosowanie go do pracy zdalnej.

Montaż kapsuły na skrzynię ładunkową pick-upa jest prosty i szybki – wystarczy dosłownie 10 minut i zamienia się w kampera. Demontaż jest równie łatwy.

Na targach Camper&Caravan Show, które odbędą się w Warsaw Ptak Expo 23-25 października br., będzie można obejrzeć kapsułę mobilną Azar4 w wersjach Off-Road oraz Premium Plus. Będą one prezentowane na samochodach marki Ford. Przedstawiciele firmy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, wysłuchają też sugestii dotyczących podróżowania z kapsułą.

Wersja Off-Road
Grafitowa kapsuła mobilna z wyposażeniem przemyślanym pod kątem wypraw off-roadowych. Komfortowa i funkcjonalna, przeznaczona na europejskie pick-upy. Wyposażona w toaletę turystyczną i umywalkę. Dzięki najwyższej jakości materiałom jest bardzo lekka i zapewnia pełen komfort podróżowania w trudnym terenie. Wnętrze jest nowoczesne i jasne, meble zrobione z lekkiej sklejki szkutniczej. Kapsuła oferuje 3 pełnowymiarowe miejsca do spania dla dorosłych. Wewnętrzna przestrzeń jest tak skonfigurowana, że pozwala na przewożenie specjalistycznego sprzętu wyprawowego.

Wersja Premium Plus
Kapsuła mobilna dedykowana większym pick-upom, takim jak Ford F150 i inne o podobnych gabarytach. Zaprojektowana tak, aby zapewniać funkcjonalność i komfort podróży w różnych strefach klimatycznych. Wyposażenie wykonane z dużym nakładem pracy ręcznej i przy użyciu materiałów najwyższej jakości jest gwarancją użytkowania przez długie lata. To funkcjonalny i przemyślany projekt wykorzystujący przestrzeń w maksymalny sposób, pozwalający na bardzo ograniczonej powierzchni połączyć design z funkcjonalnością i stworzyć przestrzeń życiową dla czteroosobowej rodziny. Dzięki większej ilości miejsca twórcom udało się zainstalować wbudowaną toaletę z wymienną kasetą oraz osiągnąć większą pojemność szafek i schowków.

Artykuł pochodzi z numeru 5 (96) 2020 r. magazynu „Polski Caravaning”.

Chcesz być na bieżąco? Zamów prenumeratę – teraz jeszcze taniej i szybciej.Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW